Людина

Літо – найкращий час для зачаття дитини

Експерти з університетської лікарні Парми в північній Італії вважають, що літо може бути кращим часом для зачаття дитини.

34a7c2d0dd40e8490ff03507b402396a

Дослідники виявили, що сперматозоїди є найбільш активним в літні місяці. Саме тому медики вважають, що липень і серпень – найбільш відповідний період для спроб зачати дитину, так як рухливість сперматозоїдів значно більше, ніж, наприклад, в січні. Це може бути пов’язано зі змінами в рівнях гормонів, таких як тестостерон, кажуть фахівці. Одна з шести пар в даний час стикається з безпліддям, яке визначається як неможливість завагітніти після року спроб завести дитину. Чоловіче безпліддя у половині випадків пов’язано з низькою рухливістю сперматозоїдів.

В рамках дослідження лікарі зібрали дані 5188 чоловіків і виявили, що рухливість сперматозоїдів досягала свого піку влітку і була найнижчою в зимовий період, хоча обсяг сперми був найвищим у зимовий період. Кількість чоловіків з рухливістю сперматозоїдів більше 40% становила 65,3% влітку і знизилося до 50% в зимовий період.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button