Різне

Іронічні та абсурдні випадки смерті

Смерть є частиною життя, і її не уникнути. Також вона може бути несподіваною, і неперебірливою, а причина може бути жахливою, дивною і часом іронічною.

Іноді просто неможливо не дивуватися і не сміятися над іронією життя і смерті, але тільки поки вона трапляється з кимось іншим. Ось історії, які говорять самі за себе.

1. Не вистачило оптимізму

У 1915 році Фелікс Пауелл (Felix Powell), британський штаб-сержант і композитор написав музику до маршу “Склади всі свої проблеми в старий мішок і посміхайся, посміхайся, посміхайся”. Ця пісня брала участь в конкурсі кращих пісень для підняття морального духу військ під час Першої Світової війни. Вона зайняла перше місце і була названа “можливо, самою оптимістичною піснею, яка коли-небудь була написана”.

Іронія: Пауелл покінчив життя самогубством в 1942 році.

2. Не рий собі могилу

Відчуваючи наближення власної смерті, Нік Маркура (Nic Marcura), югославський фермер, вирішив вирити собі могилу. Згідно з повідомленнями в новинах:”Коли раптово почалася  злива, і вода заходилася наповнювати яму, Маркура намагався вичерпати воду відром, послизнувся і потонув”.

3. Сказав, як у воду дивився

30 квітня 1956 року Олбені Барклі (Alben Barkley) віце-президент США, виступив з промовою на політичній зустрічі в Університеті Вашингтона і Лі.

Після того як він повідомив аудиторії “Я волів би бути слугою в домі, ніж сидіти в рядах всемогутніх”, Барклі впав і помер.

4. Смерть від гною

Фрідріх Різфелд (Friedrich Riesfeldt), доглядач зоопарку в Німеччині, намагався вилікувати свого слона Стефана від запору, нагодувавши його 22 дозами проносного для тварин. Коли це не спрацювало, він дав слону хорошу порцію ягід, інжиру і чорносливу, а результатів все не було.

Тоді засмучений доглядач вирішив зробити слону клізму з оливковою олією. Згідно з відомостями, з слона раптово вийшло 90 кг екскрементів, що вбило Різфілда.

Сила раптової слонової дефекації звалила доглядача на землю. “Він вдарився об камінь і втратив свідомість, в той час, як слон продовжував звільняти кишечник”, – повідомили в поліції.

5. Життя від початку до кінця в журналі

Джорж Сторі (George Story), з’явився в першому випуску журналу Life в 1936 році. В номері під заголовком “Життя починається” була фотографія новонародженого Джорджа.

Протягом багатьох років, в журналі періодично з’являлися відомості про хід життя Джорджа, включаючи два його одруження, дітей та вихід на пенсію. Через тиждень після того, як журнал Life оголосив про своє закриття, Джордж помер від зупинки серця. В цьому останньому випуску журналу була стаття про Джорджа Сторі під заголовком “Життя закінчується”.

6. Смерть, як в кіно

Миру Девіс (Myra Davis), була дублером актриси Джанет Лі, яка зіграла головну героїню в знаменитому фільмі Хічкока “Психо”. Вона говорила голосом матері головного героя Норманна Бейтса і саме її рука з’явилася у відомій сцені у ванній, коли героїню вбивають. За іронією, 3 липня 1988 року, Девіс була знайдена задушеної в своєму будинку. Вона була убита 31-річним керуючим, тобто героєм, який і зображений у фільмі “Психо”.

7. Упав, послизнувся і …

У 1911 році, Боббі Лич (Bobby Leach), професійний каскадер, який заробляв на життя, ризикуючи своїм життям, впав з Ніагарського водоспаду, перебуваючи в бочці. Він вижив. Але через 15 років, в 1926 році, він послизнувся на апельсинової шкірці і помер від травм при падінні.

8. Щось тут не сходиться

Йоганн Андервалд (Johann Underwald), швейцарський математик був одним з видатних особистостей в своїй області, і його називали “наступним Ейнштейном”. Він помер в 1999 році від математичної помилки. Він здійснив 76-метровий стрибок, використовуючи 90-метрову мотузку, і помер відразу при ударі.

Така іронія та абсурдність життя та смерті

Натхнення: www.neatorama.com

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button