Здоров'я

Їсти чи не їсти: про важливість сніданку для довголіття з’ясували вчені

Важливі не тільки продукти, але і розмір порцій і частота прийомів їжі.

У боротьбі за довголіття дуже важливо стежити за своїм харчуванням. Також необхідно звертати увагу на вагу, через те, що зайві кілограми можуть привести до ряду серйозних наслідків.

Серед проблем, які можуть спровокувати зайву вагу, захворювання серцево-судинної системи й діабет другого типу. Щоб не допустити набір ваги, потрібно дотримуватися правильної дієти. В цьому плані важливі не тільки продукти, але і розмір порцій і частота прийомів їжі.

Наприклад, сніданок часто уникають: хтось каже, що не голодний зранку, а хтось просто не встигає. Також у вигляді можливого методу схуднення прийнято не вечеряти або вечеряти не пізніше 18: 00, передає Express.

У дослідженні, опублікованому в науковому журналі Journal of Nutrition, йдеться про взаємозв’язок частоти прийому їжі й змінами індексу маси тіла (ІМТ). Обробивши дані 50,66 тис. осіб, вченим вдалося встановити їх харчові звички: як часто вони їдять, чи їдять сніданок, який у них найбільший прийом їжі.

Виявилося, що ті з випробовуваних, хто їв найбільше на сніданок, володіли найнижчим ІМТ в порівнянні з показниками тих, хто сніданок пропускав або найбільше їв в обід.

“Вживання поживного сніданку може стати один з ефективних методів у боротьбі із зайвими кілограмами”, – заявили дослідники.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button