Здоров'я

4 способи зміцнити дитячий імунітет

Застосовуйте на практиці ці прості правила, і ваш малюк буде рости здоровим і активним.

Increases Defenses,Boost Immune System, a Stronger Immunity
Фото Від DalaiFood

Якщо одні малюки швидко адаптуються і після пари “пчихів” знову готові пізнавати світ, то інші постійно хворіють, “чіпляючи” всі інфекції в окрузі, страждаючи від лихоманки й кашлю, з дитинства дізнаючись смак таблеток і пігулок.

Кілька  основних правил, дотримуючись яких, ви зможете надійно зміцнити імунітет дитини й забути про градусник та мікстуру.

Правильне харчування

Харчування — основа основ здоров’я кожної людини, тим більше — дитини. Харчування має бути різноманітним і містити максимальну кількість вітамінів і мікроелементів, а також білка, жирів і вуглеводів. Ідеальна структура споживаної їжі протягом дня. При цьому важливо почати день зі споживання вуглеводів у вигляді каш, таких як вівсянка, гречка. Вони забезпечать малюка енергією на цілий день.

Овочі у вигляді рагу і салатів, а також м’ясо, риба або сир будуть прекрасним підкріпленням в обід і на вечерю. Ну, а здорові перекуси протягом дня забезпечать горішки та фрукти з ягодами.

Гармонійний психологічний стан і відсутність стресу

Протягом усього дитячого віку нервова система дитини постійно розвивається, і його адаптація спочатку до спілкування з близькими людьми, потім — з однолітками, а згодом і з оточуючими людьми в дитячому садку, школі, літньому таборі вчать його реагувати на нові ситуації.

Батькам слід пам’ятати, що кожна зміна в житті малюка — зміна місця проживання, подорожі — є для його нервової системи сильним стресом. А стан стресу, як відомо, порушує роботу імунітету, і здатний сильно нашкодити як всьому організму, так і роботі одного або декількох органів і систем.

Регулярні фізичні вправи

Регулярні ігри та заняття спортом на свіжому повітрі, як ніщо інше, сприяє зміцненню імунітету, “тренування” адаптаційних можливостей організму, активізації роботи всіх органів дитини, поліпшенню кровообігу, гармонійній роботі нервової системи малюка.

Не випадково, в країнах з високим рівнем розвитку, гра на свіжому повітрі в будь-яку погоду є обов’язковими для будь-якого віку. Рухливі ігри, танці, спорт — все це не тільки розвиває і зміцнює фізичний стан дитини, а й сприяє зміцненню імунітету.

Як бачимо, зміцнення імунітету дитини не тільки необхідно, але і можливо з самих ранніх років завдяки отриманим людиною знань і досвіду.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button