Різне

Історія виникнення парфумерії

Сила духів в тому, що вони володіють чарівною силою, вони надають жінкам чарівність і особливу принадність.

Мистецтво парфумера у створенні ароматів, які покликані покращувати жіночий настрій, радувати нюх. Слово «Парфуми» почали застосовувати недавно, до XVI користувалися такими словами як «пахощі» і «бальзами». Буквально слово «Парфуми» означає ароматизація повітря шляхом застосування тиску. Ця назва було походить з давніх часів, тоді аромат отримували, нагріваючи запашні продукти на вугіллі.

Вперше в історії згадка про пахощі була пов’язана з Царем Дарієм. Олександр Македонський разом з іншими трофейними речами отримав шкатулку, в якій були пахощі.

Торгівлю ароматами вели в стародавні часи Араби. Вони привозили такі запашні речовини як сандал, кориця, камфора, чист, герань та інші. Але особливу популярність в ті часи мали мирра, мускус, амбра, шафран, рожова вода і алое, що вироблялися, а Сирії Єгипті, Вавилонії та Індії. Сьогодні в Україні ви дуже легко знайдете парфуми, приміром, завітавши в інтернет-магазин О Де Парфюм. Там ви зможете купити не тільки різноманітні туалетні води, а також косметику, посуду, товари для здоров’я, сувеніри та подарунки – справжній супермаркет в інтернеті!

Так само величезне застосування пахощі мали у Римі та Греції. Але там вже використовували ефірне масло з квіток. Це зараз парфуми є невід’ємною частиною будь-якої жінки і багатьох чоловіків , а раніше пахощі застосовувалися частіше для релігійних обрядів.

Історія французьких парфумів почалася в XI столітті. Саме тоді хрестоносцями був привезений з Єрусалиму до Франції, а саме на південь країни, в Грас, Рози і Жасмин. А в Європі в XII ст. стала відома технологія дистиляції спиртів. У XV . Грас стає відомим у всьому світі парфюмерним центром. У той час, згідно етикету французького двору будь-який придворний мав користуватися парфумами, ароматичними маслами і косметикою.

Італієць Мауріціо Франжіпані в XVI ст. потряс весь світ своїм відкриттям – розчиненням запашних речовин у винному спирті. Саме завдяки цьому з’явилася величезна кількість комбінацій ароматів. Люди збагнули секрет зберігання у флаконах з кришталю ароматів трав, живих квітів. Але поділ парфумів для чоловіків і жінок відбувся тільки у XVIII ст.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button