Різне

Масло – добре, маргарин – хімічна суміш

maslo-marharynВершкове масло не тільки смачніше маргарину – це натуральний продукт, який людина їла і на якому готувала не одне сторіччя – без жодної шкоди для свого здоров’я.

Чому в останні десятиліття стільки людей перейшли на малоприємний, «мертвий» синтетичний маргарин? Нещодавно з’явилися нові наукові докази того, що масло набагато корисніше для здоров’я, хоча нас довгий час і переконували у зворотньому.

Почнемо з того, що природний колір маргарину не приємний для ока жовтуватий, а гидко-сірий, здатний вбити апетит тільки своїм виглядом.

В останні роки було проведено декілька досліджень, які переконливо доводять: те, що ми чули раніше про хвороби серця, рівні холестерину і їх зв’язку з споживанням жирів і масел – все це абсолютно невірно. Виявляється, поради офіційної медицини, яким ми слідували десятки років, відмовляючи собі в тваринних жирах – помилкові.

Приблизно половині австралійців середніх років, які хоч раз переживали серцевий напад, лікарі наказували виключити зі свого раціону всі тваринні жири, замінивши їх соняшниковою олією або рослинним маргарином. Друга половина продовжувала харчуватися за звичним раціоном.

У результаті ті, хто вживав в їжу тільки рослинні жири, виявилися більше вразливими до хвороб, і ймовірність їх смерті, в тому числі і від серцевого нападу, була вищою. Тобто, замінивши вершкове масло маргарином, ви принесете вашому організму більше шкоди, ніж користі.

В Америці провели дослідження за участю 350 тисяч осіб, і прийшли до того ж висновку.

Олія, на відміну від маргарину, багата вітамінами, насиченими жирами і тим холестерином, що життєво необхідний для розвитку мозку і нервової системи, плюс ще безліч натуральних речовин, що мають протигрибкові і протиракові властивості, і антиоксиданти. А ось транс-жири, що містяться в маргарині, сприяють розвитку атеросклерозу судин.

Тепер виробники маргарину запевняють, що збираються виробляти рослинні олії за допомогою переетерифікації (так називають реакцію обміну структурних елементів жирів). Ця технологія, сподіваються виробники, дозволить отримати маргарин з менш щільною структурою, і він має бути не таким шкідливим для нашого здоров’я.

Чи варто вірити цим виробникам – вирішувати нам.

Натхнення: http://mixednews.ru

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button