Різне

Каркасні перегородки та їх переваги

perehorodky_karkasni_250Основною функцією, яку виконують міжкімнатні перегородки, є поділ простору приміщення на окремі робочі зони. Крім зонування приміщення, цей конструктивний елемент, може відігравати роль додання інтер’єру приміщення своєрідного дизайну. Як правило, міжкімнатні перегородки влаштовуються після зведення несучих стін будівлі.

Види міжкімнатних перегородок

Залежно від виду використовуваного матеріалу, всі міжкімнатні перегородки, поділяються на два типи. Це перегородки каркасного типу, деталі на http://indeal.ru/, та перегородки зі штучних матеріалів. Перегородки, що виконуються зі штучних будівельних матеріалів, таких як цегла, газобетон, пазогребневі плити та ін вимагають досить тривалого процесу зведення з наступною обробкою, у вигляді штукатурки. Технологічний процес влаштування каркасного виду перегородок характеризується малою вагою конструкцій і відсутністю мокрих процесів. Впровадження процесу виробництва каркасних перегородок є одним з найбільш ефективних методів для скорочення термінів будівництва будівель.

Каркасні перегородки з ГКЛ

Найбільш популярним матеріалом, для влаштування каркасних перегородок, вважається використання металевого каркаса з обшивкою з гіпсокатронних аркушів. За основу каркаса використовуються металеві профілі, які являють собою вироби холодного металопрокату у вигляді профілю зі січенням швелера. Ширина полиці профілю стандартизована і має розміри 50,75 і100мм. Товщина варіюється від 0,5 до2мм. Стандартизація металевих елементів каркаса значно полегшує весь процес монтажу. Так як обшивка проводиться з двох сторін, утворенна порожнина між двома листами, служить для прокладки різних інженерних комунікацій і для монтажу ізоляційних матеріалів. Перегородки з ГКЛ дозволяють вирішити проблему звуковий і теплової ізоляції, не вдаючись до збільшення навантажень на несучі елементи перекриття.

Подібна технологія дозволяє досить швидко і якісно звести всі необхідні перегородки для зонування приміщення. При цьому відпаде необхідність в обробці поверхні штукатуркою. Якість поверхні забезпечує ідеальна рівність ГКЛ. Процес чистової обробки зводиться до закладення швів і, при необхідності, шпаклюється фінішною шпаклівкою. Треба враховувати особливу ??крихкість матеріалу, і тому необхідно дотримуватися деяких правил, при проведенні робіт. З листом слід обережно поводитися, особливо страждають від механічних ударів гострі кути і кромки. Крім обережності, робота з ГКЛ вимагає гострого інструменту для різання листа. Для свердління отворів і різання вигнутих ліній застосовується ножівки з тонкого металу з дрібним зубом.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button