Авто

Італійський спортивний седан Alfa Romeo GTA

Італійський спортивний седан Alfa Romeo GTA побудований на базі седана Alfa Romeo 156 і серійно випускався в період з 2002-го по 2007-й рік. Машина відрізняється від базового зразка зміненою зовнішністю екстер’єру та більш продуктивним силовим агрегатом. Основним ринком збуту автомобіля стали європейські країни.

1-12-03-2015-600-323

Дизайн і інтер’єр

При збереженні базової архітектури Alfa Romeo 156 з традиційними радіаторними решітками трикутної форми, автомобіль отримав більш стильну оптику, новий передній бампер зі збільшеною зоною повітрозабору, інші дзеркала і нові колісні диски розміром 17 дюймів. В результаті машина стала мати більш динамічний і спортивний зовнішній вигляд, виділяючись на фото своїм «зарядженим» і динамічним виглядом.

Деякі зміни на тлі базового зразка відбулися і в салоні. Зокрема з’явилося нове рулеве колесо, спортивні крісла з шкіряною обробкою, а також металеві накладки на педалях і порогах. Архітектурно ж змін немає. Машина володіє прямокутною центральною консоллю сталевого кольору, що виділяється на тлі більш темного салону, над якою розташований невеликий дисплей для виведення інформації. Використовувані матеріали, як і належить для Alfa Romeo відрізняються гарною якістю.

Обладнання автомобіля пропонує використання багатофункціонального керма, інформаційно-розважального комплексу, системи клімат-контролю, набором фронтальних і бічних подушок безпеки, системи ABS і інших опцій.

Технічні характеристики

Єдиний доступний для спортивного Alfa Romeo GTA двигун об’ємом 3,2 літра при шести циліндрах з V-подібним розташуванням забезпечує потужність 250 кінських сил і 300нм пікового обертового моменту. Трансмісія механічна. У такому поєднанні для седана забезпечується максимальна швидкість 250км / год при динаміці розгону 6,3 секунди. У змішаному циклі передньопривідний автомобіль витрачає близько 12,1 літрів палива.

За інформацією авто порталу vseta4ki.com платформа автомобіля використовується від Alfa Romeo 156, але передбачає використання нових налаштувань ходової частини, що відрізняються підвищеною жорсткістю, і забезпечують кращу керованість.

Обсяг виробництва моделі був не дуже великим, але це не завадило зібрати седану позитивні відгуки щодо динамічних характеристик і привабливості екстер’єру, який традиційно є сильною стороною бренду Alfa Romeo.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button