Різне

Що треба обов’язково зробити у Львові?

Вперше приїхавши у Львів, можна розгубитися від навколишньої краси: у місті дуже багато історичних, архітектурних та культурних пам’яток. Щоб провести тут цікаво і корисно час, варто скласти список необхідних речей, які потрібно зробити, відпочиваючи у місті Лева.

1-12-03-2015-600-400

Піднятися на Замкову гору

Прогулюючись по вулиці Кривоноса і парку, можна дійти до Замкової гори. З її висоти відкривається неймовірно красивий вид на місто Лева. Оглядовий майданчик, що розташований на горі, знаходиться на висоті 413 м над рівнем моря. Звідси можна відкрити для себе новий Львів, віднайти в ньому ще невідомі для себе куточки.

Відвідати міське свято

Львів – це справжня фестивальна столиця України. В яку пору року ви б сюди не приїхали, вам неодмінно пощастить потрапити на якесь свято, фестиваль, виставку і т.п. У місті кожен рік проводиться більше, ніж 50 заходів на будь-який смак. Це і джазовий фестиваль, і тиждень моди, і Фестиваль Писанки, і Форум видавців і багато-багато іншого.

Покуштувати львівської кави та шоколаду

Смак кави львів’янам відкрили австрійці, які прийшли у місто в кінці XVIII століття. Відтоді у Львові просто обожнюють цей ароматний напій: знайти кав’ярню тут зовсім нескладно – треба просто йти на запах кави. Багатий та неповторний смак напою, напевне, захоче відчути кожен турист.

Що ж до шоколаду, то він по праву вважається одним із головних скарбів львівських гастрономів. Ще в XIX столітті смачний шоколад експортувався із міста до всієї Європи. Смачні цукерочки та плитки гіркого та молочного шоколаду можна придбати і в якості гостинця для рідних.

Прогулятися по двориках Львова

Міські дворики – це загадкові лабіринти, в яких хочеться заблукати навічно. Можна зробити всього кілька кроків від центральної площі Львова і потрапити в інші часи та реальність. Гуляючи такими лабіринтами, досить легко натрапити на «скарби»: напівзруйнований вітраж, забуті розписи, різьблені гвинтові сходи і т.п.

В центральній частині міста зовсім нескладно знайти житло на кілька днів. Перед поїздкою варто відвідати сервіс ЛУН.ua та підібрати собі квартиру по вподобанням, грошам та місце розташуванню. Житло можна орендувати подобово вже від 120 грн.

Відпочиваючи у Львові, не забудьте також поглянути на це чудово місто з Ратуші, послухати львівських сурмачів, спробувати живе львівське пиво, порахувати статуї левів та сфотографуватися з найвищим пам’ятником в місті (сажотрус розташований на даху старовинної будівлі за адресою Староєврейська, 48).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button