Авто

Новий додаток Volvo Trucks допомагає економити паливо

Приблизно 25-35 % всіх витрат транспортної компанії становлять витрати на паливо. З новим додатком від Volvo Trucks водій керує вантажним автомобілем більш економічно, тим самим істотно скорочує витрати компанії.

Новий додаток для водіїв – частина транспортно-інформаційної системи Dynafleet. Дані програми, які раніше були доступні тільки співробітникам транспортної компанії, тепер стали доступні звичайним водіям.

Новий додаток Volvo Trucks допомагає економити паливо

«З новим додатком водії самостійно можуть бачити, наскільки ефективно вони водять, порівнювати свої результати з результатами колег, а також продовжувати вдосконалювати свою водійську техніку», – коментує Ярко Айне, менеджер з комунікацій підрозділу Транспортні рішення Volvo Trucks.

Одна з головних функцій програми – бальна оцінка паливної ефективності, що дозволяє відстежити результати водіння по чотирьох різних напрямках, які впливають на споживання палива: орієнтація в дорожній обстановці, використання двигуна і КПП, адаптація швидкості, стоянка. За підсумками загальних результатів проводиться єдина оцінка управління автомобілем.

«Ідея полягає в тому, щоб зробити водіння добре спланованим і більш безпечним. Результатом стає низька витрата палива і низький рівень викидів шкідливих речовин, і, як наслідок, менший знос вузлів і агрегатів автомобіля», – говорить Яскраво Айне.

У загальній складності витрати на паливо становлять 25-35% від загальних витрат транспортної компанії. Велике значення в цьому відіграє стиль управління автомобілем: при більш економічному варіанті водіння, водії можуть скоротити витрати компанії на паливо до 7%.

У 2013 році компанія Volvo Trucks представила подібний додаток для менеджерів транспортних компаній, які використовують Dynafleet. Тоді дані не були доступні водіям вантажних автомобілів. Цю програму завантажили вже більше 12 000 разів. «Керівники компаній отримали величезну користь, маючи швидкий доступ до даних витрати палива, що стало хорошим інструментом для поліпшення паливної ефективності», – говорить Ярко Айне. Звичайно, якщо ви власник малокубікового мотоциклу, вам не має потреби інстальовувати таку програму. Хоча придбавши моткроссовий мотоцикл, варто поцікавитися у фірми, яка займається http://pitrace.ru/, про витрати палива.

Додаток Dynafleet доступно для iPhone і iPad в ряді європейських країн. Завантажити його можна через App Store. Використання програми вимагає обов’язкової передплати на Dynafleet. Dynafleet – транспортно-інформаційна система, що дозволяє компаніям більш ефективно управляти своїм автопарком. В даний час Dynafleet доступна по всій Європі, Бразилії та Австралії і нараховує більше 46 000 передплатників.

Volvo Trucks є постачальником комплексних транспортних рішень для професійних і бізнес-орієнтованих клієнтів. Компанія пропонує повний спектр середньотоннажних і важких вантажних автомобілів, а також має розвинену міжнародну мережею сервісних станцій, кількість яких становить близько 3 000, і які розташовані в більш ніж 140 країнах.

Volvo Trucks є частиною Volvo Group, одного з провідних світових виробників вантажних автомобілів, автобусів, будівельного обладнання, систем приводів для промислового застосування та морського транспорту, а також комплектуючих та послуг для літаків і авіадвигунів. Volvo Group також пропонує рішення в області фінансових послуг та технічного обслуговування.

Натхнення: http://www.autoweek.com.ua/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button