Технології

Ізраїльські вчені виробляють енергію з рослин

Ізраїльські вчені стверджують, що вони виробили водень з рослин, що, як вони сподіваються, в кінцевому підсумку може призвести до використання рослинності для виробництва електроенергії.

Це відкриття було зроблено за допомогою мікроскопічних водоростей, в ході досліджень, проведених в лабораторії Тель-Авівського університету.

Водень з рослин

“Щоб з’єднати пристрій з електрикою, потрібно просто підключитися до точки електропостачання. У випадку з рослиною, ми не знали, де під’єднати”, – сказав Іфтач Якобі, який очолює лабораторію відновлюваних джерел енергії університету.

Результати дослідження – спільного проєкту з Кевіном Реддінгом з Університету Арізони – були опубліковані в квітні в журналі “Energy & Environmental Science”.

“З того моменту, як ми знайшли, як використовувати рослини для виробництва джерела енергії, варіанти були відкриті”, – сказав Якобі.

Такі дослідження показують, що у рослин є потенціал для виробництва електроенергії, сказав він, попереджаючи при цьому, що світу потрібно буде до 20 років, щоб отримати вигоду з отриманих результатів.

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button