Технології

Photoflow: збирає сонячну енергію та чисту воду

Незважаючи на те, що на дворі 21 століття, для деяких країн як і раніше гостро стоїть проблема нестачі електрики і чистої питної води. Тому не дивно, що багато компаній намагаються розробити засоби, які дозволили б ці проблеми вирішити. Однією з таких компаній є дизайнерська NOS, яка розробила концепт PhotoFlow – пристрою, здатного виробляти електроенергію з енергії Сонця і одночасно виробляти і зберігати питну воду.

Багато країн, що розвиваються, розташованих поруч з екватором, не відчувають нестачу в сонячному світлі і дощовій воді. Так чому б не використати цю особливість і не створити пристрій, який б міг одночасно збирати сонячну енергію і дощову воду, а потім переробляти їх в електроенергію і питну воду? Приблизно такий зміст закладено в проект PhotoFlow.

Концепт PhotoFlow передбачає використання восьми однакових трикутних фотобатарей, які монтуються на 400- літровий бак для води з поліпропілену. У збірному вигляді площа фотобатарей становить два квадратних метри і утворює восьмикутник з нахилом 3 градуси всередину. Це дозволяє дощовій воді стікати в спеціальний фільтр, а потім накопичуватися в призначеному для зберігання готової питної води бакові. Внутрішні стінки бака оброблені спеціальним покриттям, яке не дозволяє у воді заводитися бактеріям і одночасно зберігає її свіжість.

Кожна фотовічка батареї має спеціальне покриття антивідблиску, яке мінімізує втрату сонячного світла, а також покрита спеціальною наноплівку, яка не дозволяє бруду накопичуватися на фотоелементах і тим самим перекривати надходження на них світла. Крім того, для зручного обслуговування і чищення кожна панель має кришку.

Зі слів дизайнерів проекту, фотоелементи PhotoFlow здатні генерувати близько 340 кВг енергії, яку можна одразо направити для живлення основної лінії.

На даний момент NOS Design шукає фінансування для свого проекту і сподівається, що PhotoFlow зацікавляться люди з країн, що розвиваються.

Натхнення: hi-news.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button