Людина

Жінки володіють більшою витривалістю, ніж чоловіки

Згідно з даними дослідження, проведеного американськими вченими, жінки володіють більшою витривалістю, ніж чоловіки. Велика витривалість жінок означає, що вони можуть перемагати чоловіків у спортивних марафонах – екстремальних забігах і велосипедних змаганнях. Хоча чоловіки, як правило, більш габаритні і потужні, ніж жінки, нові дані свідчать про те, що жінки володіють більшою ступеню витривалості.

Раніше жінки вважалися досить слабкими, тому їм не дозволяли брати участь у марафонах. Перша жінка, яка змагалася у Бостонському марафоні, була Катрін Швейцер – ця подія відбулася в 1967 році, при цьому жінка повинна була переодягнутися чоловіком. У марафонах на Олімпійських іграх жінки почали брати участь лише з 1984 року. Пояснюючи, чому жінкам заборонили брати участь у марафонах, Катрін Швейцер сказала, що марафони вважалися небезпечними для представниць слабкої статі, так як могли дезорієнтувати і розвинути феміністські погляди. Але з тих пір жінки нерідко перевершують сильну стать в екстремальних змаганнях на витривалість.

Проведені випробування показали, що сила чоловіків зменшується на 15%, на відміну від жіночої сили після повторення вправ 200 разів. Це додає ще один факт зростаючої кількості кількості доказів того, що жінки краще за чоловіків справляються з вправами на витривалість.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button