Людина

Вчені розповіли, скільки разів на день треба обіймати свою дитину

21 січня у всьому світі святкують міжнародний день обіймів, коли за традицією, можна обіймати навіть незнайомих перехожих. З такої нагоди зарубіжних журнал Medical Daily опублікував дослідження вченого-психолога Алана Шора з університету Каліфорнії про найважливіше значенні обіймів і прояву батьківської турботи і любові для дітей з самого раннього віку.

Алан Шор стверджує, що по скануванню дитячого мозку можна визначити, чи достатньо дитину обіймають і люблять. Справа в тому, що розмір мозку «залюблених» дітей значно більший, ніж у тих, хто отримує недостатньо обіймів. До того ж, в ньому менше незаповнених нейронами місць, але самих нейронних зв’язків більше. Якщо дитину в дитинстві мало обіймають і цілують, то згодом вона може стати дорослою, яка схильна до депресій і гормональних сплесків, також такі люди більше схильні до ризику захопитися наркотиками та асоціальною поведінкою.

Деякі вчених вважають, що недолюблені в дитинстві особистості не здатні любити, відчувати прихильність і проявляти свої почуття. Інші дослідники помітили суттєве відставання в рості у дітей з притулків, які отримували необхідну турботу і увагу, але їх просто не обіймали, вже на першому році життя.
Деякі експерименти довели, що обійми здатні знижувати кров’яний тиск.

З усього перерахованого вище можна зробити висновок, що дітей потрібно частіше обіймати і голубити, просто так, незважаючи на неслухняну поведінку і капризи. Як би погано дитина не поводилася весь день, вона має право на обійми і поцілунки на ніч, вона повинна розуміти, що обійми і батьківську любов не потрібно заслуговувати, її люблять просто за те, що вона є.

Відомий психотерапевт Вірджинія Сатир стверджує, що своїх дітей потрібно обіймати не менше 12 разів на день, що було підтверджено і іншими вченими.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button