Наука

Канабіс може допомогти при посттравматичному розладі

Нове дослідження, проведене вченими з Університету штату Вашингтон каже, що застосування канабісу зменшує симптоми посттравматичного розладу майже наполовину. Але його застосування має нетривалий ефект.

Isuru prabath

Протягом 31 місяця учені спостерігали за групою з 200 осіб, що страждають посттравматичним розладом (ПТСР). Добровольці стежили за змінами симптомів до і після застосування канабісу, за допомогою спеціально розробленого додатка, що дозволяє відстежити який його вид найбільш підходить пацієнтам.

В результаті дослідники з’ясували, що канабіс дійсно знижує симптоми ПТСР. Наприклад, при його застосуванні зменшуються спогади про подію, яка травмувала психіку на 62%, роздратування знижується на 69%, а тривога на 57%. Але водночас вчені звернули увагу, що ця дія обмежена у часі. За словами психолога Керрі Катлер, канабіс тимчасово може маскувати симптоми, але після того, як інтоксикація проходить, вони можуть повернутися.

Автори дослідження визнають, що воно обмежене, оскільки в ньому не брала участі контрольна група, яка отримувала плацебо. Раніше схожі експерименти проводилися, але пацієнти приймали набінол, до складу якого входить синтетичний каннабіноїд. Керрі Катлер, і собі, говорить, що потрібно зробити повноцінне дослідження з рослинним канабісом, оскільки саме його люди використовують для «самолікування» симптомів ПТСР.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть