Земля

Канадські військові будуть шукати джерело загадкових звуків в Арктиці

Міністерство оборони Канади прийняло рішення відправити в арктичне селище Іглулик групу військових акустиків. Військові будуть збирати інформацію про таємничі звуки, на які вже давно скаржаться місцеві жителі.

1545fb137c35a2712a6f64ff8e34260c

Загадковий гул, який виходить з дна океану, став причиною того, що зникла вся риба і тварини в районі протоки Ф’юрі-енд-Гекла. Місцеві жителі, що живуть за рахунок рибалки і полювання, залишилися без засобів до існування і вимагають від влади, знайти джерело дивних звуків.

Поселення Іглулик розташоване на адміністративній території Нунавут недалеко від протоки Ф’юрі-енд-Гекла. саме тут пролягає шлях міграції гренландських китів, лахтаків та кільчастої нерпи. Раніше в цьому районі, було багато цих морських тварин і риб, але після появи дивних звуків, вони більше сюди не заходять.

Моторошний звук виходить з дна океану, і він настільки потужний, що налякав не тільки морських мешканців, але і тварин на березі і вони покинули цей район. Звук з’явився в минулому році і з тих пір, то посилюється, то затихає.

У листопаді 2016 року, влада Канади, направили в район аномалії розвідувальний літак CP-140 Aurora для проведення досліджень, але виявити джерело звуків не вдалося.

Походження і джерело дивних звуків на даний момент залишається загадкою. Учені так само не можуть дати відповіді на ймовірну причину аномалії. Гіпотези про те, що ці звуки видають кити – не підтвердилися, як і припущення про те, що джерелом звуків можуть бути розташовані неподалік підприємства з видобування корисних копалин.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button