Здоров'я

Кардіологи назвали 3 ознаки ослаблення серцевого м’яза

Ослаблення серцевого м’яза провокує розвиток хвороб міокарда і судинної системи. За словами кардіологів, перш ніж ці захворювання розвинуться, можна помітити ознаки того, що серце починає проявляти слабкість.


Коли серце втрачає властивість нормально функціонувати, це може призвести до багатьох розладів здоров’я. З ослабленням серцевого м’яза пов’язані недуги, які вражають не тільки сам орган (наприклад, різні види аритмії), а також викликають дефекти кровоносних судин і асоційовані патології (яскравий приклад – інсульт).

Про ознаки ослаблення серцевого м’яза кардіологи розповіли на порталі The Health Site.

Дискомфорт у грудях. Біль, відчуття печіння, стиснення або тиск у грудях може вказувати на аномалії міокарда, якщо тривають довше хвилини. Але навіть в тих випадках, коли вони менш тривалі, слід проконсультуватися з лікарем.

Розлад шлунка або біль у животі.
Постійний розлад або цілком терпима, швидше тупий біль у шлунку може бути викликана ослабленням серця. З-за нього судини стають не здатними приносити в травний орган потрібну кількість кисню, що викликає стягання слизової оболонки і неприємні відчуття.

Відчуття запаморочення або прострації.
Слабкий серцевий м’яз не може адекватно забезпечити мозок киснем, що провокує подібні стани. Вони не завжди пов’язані саме з проблемами серця, але якщо у людини спостерігаються також біль у грудях або задишка, потрібно обов’язково записатися на прийом до кардіолога.

Натхнення: www.medikforum.ru

Кнопка «Наверх»