Здоров'я

Татуювання можуть завдати шкоди здоров’ю

У той час як багато людей прагнуть прикрасити своє тіло татуюваннями, подібно Девіду Бекхему і Анджеліні Джолі, експерти з Нью-Йоркського університету попереджають, що за татуюваннями можуть ховатися серйозні медичні ускладнення.

ba2ed5cdb5460d8396160c0da9fe0cba

Дослідження показує, що в США більше 1 з 20 людей страждають від ускладнень внаслідок нанесення татуювань, які пов’язані з високим рівнем інфекції, свербінням і набряком. Було встановлено, що близько 6% дорослих жителів Нью-Йорка пережили деяку форму висипу, сильний свербіж або набряк, який тривав більше чотирьох місяців, а в деяких випадках – навіть протягом багатьох років.

Читайте також: 

За словами фахівців, несприятливі шкірні реакції піддаються лікуванню антизапальними стероїдними препаратами, але в деяких випадках може знадобитися лазерна хірургія.

«Ми досить стурбовані високим рівнем зареєстрованих хронічних ускладнень, пов’язаних з татуюваннями, – каже лікаря Марі Леже. – Враховуючи зростаючу популярність татуювань, лікарі, представники охорони здоров’я і споживачі повинні бути поінформовані про можливі ризики і наслідки». Цифри показують, що сьогодні 1 з 5 дорослих американців має, принаймні, одне татуювання.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button