Здоров'я

Мед не менш шкідливий, ніж рафінований цукор

Здорове харчування — це відмова від надмірно калорійної, смаженої, жирної і солодкої їжі. Тим, хто хоче бути струнким і здоровим, багато дієтологів пропонують цукерки замінити фруктами, а цукор — медом. Адже мед є джерелом корисних речовин і легко і швидко засвоюється організмом. Але насправді, як вважають вчені з Великобританії, мед не є «здоровим» замінником цукру.

foto_cikavosti_28.10.2014-014 (Копіювати)

Звичайний рафінований цукор, який ми щодня кладемо в чай і каву, переробляється інсуліном, виробленим підшлунковою залозою. Тоді як мед на 55% складається з фруктози, в переробці якої бере участь печінка. І все ж, незважаючи на наявність цієї невеликої різниці, наукові дослідження з’ясували, що людський організм реагує на мед точно так само, як на традиційний цукор.

[ads1] З цього випливає, що користь меду, про яку людство чує протягом усього свого існування, може бути сильно перебільшена. Англійський дієтолог Ян Марбер розповів, що вживання на сніданок вівсяної каші або мюслі з медом нічим не краще і не здоровіше від вживання тієї ж каші з цукром.

Читайте також: Мед ефективніше від антибіотиків бореться з небезпечними патогенами

Після вживання меду або продуктів з його вмістом у крові значно підвищується рівень цукру, відбувається стимуляція підшлункової залози і внаслідок цього поступово скупчуються зайві кілограми. Якщо в організм надходить фруктоза в надмірних кількостях, людина ризикує набути захворювання серця і печінки, а також поповнити ряди страждаючих ожирінням.

В одній чайній ложці меду міститься більше калорій, ніж в одній ложці цукру. При купівлі меду необхідно враховувати ще й те, що перероблений мед, що продається в магазині, містить малу кількість корисних речовин в порівнянні з натуральним медом з пасіки. На жаль, і на зуби цей солодкий продукт впливає негативно і може привести до розвитку карієсу.

Натхнення: medkrug.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть