Технології

Карти Google тепер підказують в яких місцях треба носити маски і рукавички

Карти Google тепер підказують в яких місцях треба носити маски і рукавички. Ця функція працює в десятках країн.

У сервісі Google Maps з’явилося кілька функцій, які пов’язані з коронавірусом. По мірі того як міста пом’якшують або скасовують карантин, влада впроваджує правила користування громадським транспортом і відвідування місць масового скупчення. Ці вимоги тепер можна побачити на одній сторінці.

Користувачі, які захочуть скористатися громадським транспортом, отримають повідомлення з набором вимог. Наприклад, це може бути текст про те, що йому обов’язково треба надіти маску і рукавички. Повідомлення з’явилися в Австралії, Аргентині, Бельгії, Бразилії, Індії, Іспанії, Колумбії, Мексиці, Нідерландах, Таїланді, Великобританії, Франції і США. Це всі ті країни, які надають інформацію Google.

 

Крім того, користувачі зможуть побачити, наскільки переповнені маршрути громадського транспорту в залежності від часу. Крім того, у картах Google з’являються оповіщення про маршрути, які перетинають кордони країн, щоб користувачі могли враховувати обмеження, які встановила інша країна.

Якщо користувач їде в тестовий центр або медичний заклад, сервіс повідомить, чи потрібно записатися на прийом і пройти там тест. Це може бути корисно, якщо ці центри відхиляють запити від клієнтів, які не відповідають певним вимогам.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button