Людина

Кастрація збільшує тривалість життя на 20 років

На думку корейських фахівців, різницю у віці можна пояснити відсутністю у кастрованих чоловіків таких статевих гормонів, як тестостерон, які впливають на скорочення тривалості життя. З цієї ж причини жінки живуть, як правило, трохи довше чоловіків.

Чому жінкам природа дозволила жити довше чоловіків і як можна виправити таку несправедливість? Цим питанням не раз задавалися дослідники. І ось, нарешті, вчені з Південної Кореї знайшли спосіб продовжити життя чоловікам. Однак навряд чи представники сильної статі захочуть довше прожити, заплативши такою дорогою ціно . Адже шлях до довголіття, як стверджують дослідники, лежить через кастрацію, передає видання The Telegraph.

Фахівці з університету Інчхон з’ясували, що кастровані чоловіки на 20 років живуть довше. До такого висновку вчені прийшли, провівши ретельний аналіз генеалогічних записів, що зберігалися в корейському імператорському палаці.

Архіви, що нараховують більше 500 років свідчать про те, що тривалість життя оскопених чоловіків, які наглядали за імператорським гаремом, була в середньому на 14 – 19 років більша, ніж у решти чоловіків. При цьому відомо три випадки, коли євнухи померли у віці 100 років, що для того часу було досить рідкісним явищем.

У кастратів, як відзначають дослідники, в 130 разів було більше ймовірності дожити до 100 років, ніж у сучасних жителів розвинених країн. Як приклад, потрібно відзначити, що в середньому тривалість життя всіх членів імператорської сім’ї не перевищувала навіть 45 років.

На думку корейських фахівців, різницю у віці можна пояснити відсутністю у кастрованих чоловіків таких статевих гормонів, як тестостерон, які впливають на скорочення тривалості життя. З цієї ж причини жінки живуть, як правило, трохи довше чоловіків.

Варто відзначити, що про кастрацію як спосіб продовжити життя вчені говорять давно. Більш ранні дослідження показали, що чоловіки, які позбавляються статевих органів, назавжди втрачають свою характерну чоловічу привабливість і втрачають агресивний характер, але натомість знаходять здатність відновлювати свій організм на клітинному рівні. Через що кастрати живуть значною мірою довше за інших чоловіків.

Однак, існують також менш радикальні методи для чоловіків, які хотіли б стати довгожителями . Нещодавно вчені виявили, що дотримання дієти і відмова від фастфуду та іншої шкідливої їжі може збільшити тривалість життя тому, хто її дотримується, а також передати цю здатність його нащадкам.

Натхнення: globalscience.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button