Людина

Регулярне споживання пива сприяє поліпшенню здоров’я

Щоденне споживання пива в дозі, що не перевищує британську пінту, сприяє поліпшенню здоров’я людини.

19e514b54f7466d0b1707689680ab582

Згідно медичним новинам, вчені з Іспанії регулярно спостерігали за більш ніж тисячею жінок і чоловіків старше п’ятдесяти років у рамках нового дослідження, яке називається «Середземноморська дієта, пиво і серцево-судинні патології». Так вчені заявляють, що 0,5 літра пива на добу сприяють поліпшенню здоров’я людини. Але дослідники також додали, що перевищувати цю дозу не можна, так як це може спричинити за собою тільки шкоду для організму.

Доктора Троянда Лауела і Рамон Еструх з Університету Барселони і місцевої університетської клініки з Іспанії вважають, що помірне споживання пива може знизити ризик появи високого кров’яного тиску і діабету. Навіть більше того, якщо регулярно вживати по пів літра пива в день, то це може допомогти людині боротися із зайвою вагою.

Досліджувані протягом експерименту не набирали, а навпаки, скидали вагу. Дослідники кажуть, що пиво також позитивно впливає на здоров’я людей, як і вино, природно при помірному споживанні.

Вчені говорять, що в пиві міститься фолієва кислота, вітаміни, кальцій, залізо, які захищають серцево-судинну систему людей. Також в пиві міститься досить низький відсоток алкоголю, звичайно ж у порівнянні з іншими спиртними напоями.

Проте всім людям відомий той самий «пивний живіт». Все залежить від кількості літражу випитого пива. Вчені запевняють, що він утворюється лише у тому випадку, якщо кількість випитого пива на добу перевищує британську пінту, яка становить 0,56 літра.

Також люди, які вживали британську пінту в день набагато рідше страждали від таких патологій, як діабет і гіпертонія. У цих досліджуваних також спостерігалося низький вміст жирових відкладень в організмі, порівняно з іншими людьми. Але люди, які споживали більше ніж півлітра пива в день набирали вагу, ще більшою мірою хворіли на діабет і у них частіше спостерігалися скарги на роботу серця.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button