Людина

Кожна 7-а людина в парі живе не зі “своєю половинкою”

Ви вважаєте свого партнера любов’ю всього свого життя? Кожна сьома людина так не вважає. Нове дослідження показало, що 73 відсотки з них “задовольняються” своїм партнерам, так як їх справжня любов вислизнула від них. Більше того, майже чверть всіх опитаних стверджувала, що люблять двох осіб одночасно.

Дослідження також виявило, що 17 відсотків зустріли кохання всього свого життя після того, як зійшлися зі своїм партнером. Трохи менше половини з 2000 опитаних стверджують, що готові піти від свого чоловіка / дружини або партнера, щоб бути зі своєю половинкою. Чоловіки в цьому сенсі більш віддані, і 37 відсотків заявляють, що залишаться у відносинах заради партнера.

Психологія кохання

Опитування, проведене фірмою Siemens, також показало, що в середньому людина закохується по вуха всього 2 рази в житті, і хоча б один раз залишається з розбитим серцем. Проте один з двадцяти переживав нещасну любов більше 5 разів у житті. Більшість учасників вважало, що потрібно близько 10 тижнів, щоб дізнатися, чи є людина тієї самої або тим самим “єдиним”.

Що таке любов? Міфи і факти про любов

Результати дослідження говорять про те, що знайти свою половинку виявляється справою досить складною. І хоча вважається, що жінки закохуються частіше чоловіків, опитування показало, що представники обох статей закохуються в середньому два рази за все життя. Цікаво, що більше половини опитаних час від часу закохувалися, але озираючись назад вважали, що це було “не по-справжньому”.

У середньому люди в перший раз закохувалися у віці 19-ти років, і зустрічалися з 4-5 людьми, перш ніж знаходили свою половинку. Але, незважаючи на те, що багато учасників вважали, що не живуть з “любов’ю всього свого життя”, більшість все ж, були задоволені своїм партнером.

Стадії любові і відносин

Кожні відносини унікальні, і якщо у вас було кілька відносин в житті, кожне з них відрізнялося від іншого. Однак більшість з них проходять через певні стадії.

Захопленість

Ця стадія починається з сильного тяжіння і неконтрольованого бажання бути один з одним. Кожен з партнерів не помічає недоліків і фокусується лише на позитивних якостях.

Розуміння

Кожен з партнерів починає пізнавати один одного. Характерні довгі розмови один з одним, коли все що стосується вашого партнера, цікавить і захоплює вас. Обидва дізнаються про сім’ї один одного, перевагах і секрети.

Хвилювання

Ця стадія вривається у щасливі романтичні відносини через кілька місяців залицянь. Починають з’являтися перші сварки і конфлікти.

Своя думка

На цій стадії у вас створюється враження один про одного. Ви починаєте краще розуміти чого очікувати один від одного і робите висновки про відданість партнера відносинам.

Формування

Кожен з партнерів намагається підігнати партнера під свої очікування ідеального партнера. Це стадія компромісу, коли обидва намагаються непомітно переконати іншого поміняти поведінку. Так як йде боротьба за владу, відносини можуть розпастися, якщо обидва партнери намагаються домінувати.

Щастя

Якщо партнери пройшли стадію формування, обидва змінилися і зрозуміли очікування один одного, то настає стадія “щастя”, коли обидва відчувають справжню прихильність і часто вирішують зв’язати себе узами шлюбу.

Сумніви

Через кілька років після закріплення відносини, у партнерів можуть з’явитися сумніви, коли обидва згадують свої минулі відносини, думають про колишніх і можливих партнерів. Часто на цій стадії люди починають порівнювати свої відносини з відносинами інших пар.

Сексуальне дослідження

Сексуальне життя починає грати ключову роль, а лібідо партнерів може помінятися. Партнери намагаються поліпшити своє сексуальне життя. Якщо сексуальні інтереси починають розрізнятися, може з’явитися зв’язок на стороні.

Стадія повної довіри

На цій стадії партнери люблять один одного і повністю один одному довіряють. Однак це може призвести до того, що партнери починають приймати один одного як само собою зрозуміле. Обидва легко передбачають поведінку та рішення один одного.

Натхнення: www.infoniac.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button