Відео

Keloid – війна роботів або альтернативне майбутньє

В короткометражці мова йде про чергове альтернативне майбутньє – в цьому світі роботи, оснащені штучним інтелектом, стали вирішальною силою в нескінченних конфліктах людства. Вони ж стали прокляттям людей. Є й бойові людиноподібні роботи, і вселяючі страх манекени, які при розмові не рухають губами, і просто екзоскелети.

foto_cikavosti_06.10.2014-07_resized

Три хвилини насичені дією і виглядають дуже натурально. У студії Big Lazy Robot пішло два роки на створення цього короткометражного фільму.

В даний час не рідкість, коли режисер, бажаючий зняти фільм, створює привабливий трейлер, в якому виражається основна ідея чи стилістика майбутнього фільму. Втім, такі творіння рідко викликають сильне бажання побачити подібне кіно на великому екрані якомога швидше. Однак трихвилинний короткометражний ролик Keloid (або скоріше розширений трейлер неіснуючого фільму) від іспанського режисера Джея Джея Паломо (JJ Palomo) виявився досить цікавий, і в перспективі може стати повноцінним фільмом.

Ресурс Hollywood Reporter повідомляє, що пан Паломо в даний час працює з голлівудськими продюсерами – Роєм Лі (Roy Lee) з Vertigo Entertainment, а також зі Скоттом Глассголдом (Scott Glassgold) і Реймондом Бразерсом (Raymond Brothers) і IAM Entertainment. Звичайно, це ще не означає, що фільм буде знятий, але це цілком ймовірно.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button