Відео

У Чилі очевидці зняли на відео сферичний НЛО

Очевидці з Чилі зняли на відео сферичний НЛО, здивувавшись його вражаючою близькістю. Експерти поки не висловили свою думку на цей рахунок.

Один зі свідків перебував у відпустці разом зі своєю родиною, записавши на камеру можливий НЛО, який ширяв у небі недалеко від готелю, після чого отриманий матеріал чоловік віддав на розгляд уфологу. Фахівці поки не дали точної відповіді.

«Кілька тижнів тому ми вирушили з родиною у відпустку в Кокімбо, щоб відвідати Хрест Третього Тисячоліття. Ми були здивовані загадковою сферою. Явище тривало близько 30 хвилин. Коли ми пішли подивитися в інше вікно за спостережуваним об’єктом, то побачили, що інша постать наблизилася до нас. Спочатку ми думали, що це було спалахом камери, але придивившись уважніше, помітили, вона рухається самостійно», – зазначив чоловік.

Як видно на обох відео, об’єкт виглядає саме як сфера. Такого роду аномальні об’єкти були помічені і зареєстровані вперше військовими льотчиками під час Другої Світової Війни.

У будь-якому випадку користувачі Мережі з інтересом переглядають представлений матеріал, відзначаючи, що це дійсно НЛО, може навіть шпигуючий за людьми. Єдиної думки щодо його структури немає, деякі юзери відзначають, що технології прибульців настільки пішли далеко від земних, що зрозуміти їх не представляється можливим.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button