Гумор

У Великобританії страус вважає себе зеброю

Страус вирішив, що він зебра, і кинув свою зграю

Незвичайна ситуація сталася в одному із зоопарків Великобританії, де птах зіткнувся з кризою ідентичності і вважає за краще товариство ссавців.

BBC Animal Park

Криза ідентичності буває не тільки у людей, але і у тварин. Приклад тому – страус, який вважає за краще вважати себе зеброю.

У сафарі-парку Лонгліт в Уїлтшірі, що у Великобританії, зіткнулися з незвичайною ситуацією, коли страус, на ім’я Блю, що мешкає в зоопарку вирішив, що він зебра і почав проводити час не зі своєю зграєю, а з зебрами, що живуть в парку.

Як повідомляє The Sun, після того, як у Блю з’явилося потомство, він кинув свою самку Стейсі і почав проводити час з зебрами. Така поведінка нехарактерно для страусів, де самець і самка протягом 46 днів по черзі висиджують яйця в очікуванні появи потомства. У зоопарку таку поведінку назвали кризою ідентичності.

«У Блю криза ідентичності – він просто хоче бути зеброю. Життя страуса, схоже, не для нього. Він проводить весь свій час зі стадом зебр, а їм подобається, коли він поруч. Але це проблема для співробітників зоопарку, тому його відправлять в інший зоопарк, а на його місце привезуть нового самця страуса, щоб той допоміг Стейсі з потомством », – наводить видання слова співробітника сафарі-парку.

Як відзначають експерти по тваринах, в дикій природі таке співіснування страусів і зебр не рідкість. Вся річ у тім, що у страусів поганий нюх і слух, а у зебр поганий зір, тому вони часто навіть не здатні зрозуміти, що в їх зграю затесався представник іншого класу тварин.

У зоопарку Лонгліт страус Блю проводить весь час з зебрами, бігає і грає разом з ними, а також щипає траву як його нові друзі. В якому сафарі-парку виявиться страус з кризою ідентичності після переїзду поки не повідомляється. Також фахівці не гарантують, що зміна місця проживання допоможе Блю знову стати страусом.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button