Всесвіт

Китай опублікував відео і звуки з Марса, які зняв їх ровер (відео)

Китайське національне агентство передало відео з Марса. Їх пристрій проїхав по поверхні планети 236 метрів.

Китайське космічне агентство опублікувало відеозапис того, як пристрій Zhurong проїжджає по поверхні Марса. Знімки були отримані за допомогою бездротової камери, яку робот встановив на землі.

У новий медіа-реліз також включені кадри посадки Zhurong в травні, що показують розгортання парашутної системи й момент приземлення. Шестиколісний робот досліджує регіон Utopia Planitia.

Китайське національне космічне агентство (CNSA) стверджує, що Zhurong проїхав 236 метрів за 42 марсіанських діб. Він триває трохи довше земних діб – 24 години 39 хвилин.

Відео на Землю передав супутник Tianwen-1, який обертається навколо Марса. «Орбітальний апарат і марсохід знаходяться в хорошому робочому стані, благополучно доповідають з Марса партії і батьківщині», – йдеться в заяві для преси CNSA.

Минулого тижня агентство передало попередні кадри з видом на парашутну систему з вхідної капсули марсохода. Однак в розширеній версії відео можна побачити, як капсула роздувається в розрідженій марсіанській атмосфері. Zhurong і його посадкова платформа відокремлюються від задньої стінки капсули, а камера, спрямована вниз, фіксує момент приземлення, коли гальмівний ракетний двигун платформи підриває поверхню, очищаючи її від пилу.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button