Екологія

Китай планує висадку лісів величиною з Ірландію

Уряд Китаю планує висадити 6,6 млн гектарів лісу в 2018 році (приблизна площа Ірландії).

Китай планирует высадку лесов величиной с Ирландию

У той час як Сполучені Штати втрачають своє екологічне лідерство у питаннях зміни клімату, Китай прагне скористатися моментом, роблячи впевнені дії для зменшення його наслідків. Державне управління лісового господарства Китаю працює над підвищенням загального відсотка лісової території країни. До 2020 року планується збільшення лісових масивів з 21,7% до 23%, а потім до 26% до 2030 року.

Грандіозним проектом лісовідновлення стане співпраця між урядом Китаю і професійними вченими-екологами.

“Компанії, організації та талановиті спеціалісти, кваліфіковані в посадці рослин, вітаються в масовому плані озеленення країни. Співпраця між урядом і соціальним капіталом входить в список головних цілей, — сказав Чжан Цзяньлун, глава адміністрації лісового господарства.

Остання ініціатива – не єдиний проект по відновленню лісів в Китаї. Стратегія створення посадок дерев раніше використовувалася для боротьби з деградацією земель в пустелі Гобі, але його результати були сумнівні. Новий проект по лісовідновленню може мати більший успіх, оскільки спрямований на посадку в регіонах, які спочатку підходять для розміщення лісів.

Після оголошення уряду Китаю про надзвичайну ситуацію, спричиненої забрудненням в 2014 році, держава виділила майже 1,4 мільярда юанів на поліпшення стану навколишнього середовища та розробку екологічно чистих технологій. Відновлення лісів, є одним із головних знарядь у війні проти забруднення.

У 2018 році планується посадка дерев у північно-східній провінції Хебей, провінції Цинхай на Тибетському плато і в пустелі Хуншандак в північному автономному районі Внутрішньої Монголії. За останні п’ять років, Китай витратив 538 млрд. юанів (82 млрд доларів) на лісооновлення і планує витратити набагато більше для перетворення величезних територій країни в ліси, повідомляє telegraph.co.uk

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments