Земля

Китай відмовляється від добрив

Китай, який зараз вважається найбільшим сучасним світовим виробником рису і пшениці, щосили прагне обмежити використання хімічних добрив і пестицидів, які забруднюють великі ділянки орних земель і загрожують внутрішньому попиту на продовольство.

10-12-14-foto-550x365-1

У більш ніж в 19 відсотках зразків ґрунту, які були взяті з китайських угідь, дослідники виявили рівень важких металів і хімічних відходів, які значно перевищували всі існуючі норми. У центральній провінції Хунань більше трьох чвертей рисових полів уже сильно забруднено. В інших провінціях ситуацію не можна назвати кращою. Поля сильно забруднені різними пестицидами, а це впливає на якість виробленої продукції і може загрожувати здоров’ю людини.

[ads2] За словами представників міністерства сільського господарства країни, вони мають намір визначити правила, завдяки яким будуть контролювати використання добрив і пестицидів на полях з рисом і пшеницею.

Відомо, що провінція Чжецзян на сході Китаю має намір істотно скоротити використання азотних добрив на вісім відсотків протягом найближчих трьох років. Вся країна в цілому обмежить зростання використання добрив і пестицидів до 2020 року. Найімовірніше, ці заходи істотного скорочення пестицидів на полях дозволять отримувати більш корисні для здоров’я культури, а також – дадуть можливість оздоровити орні ґрунти.

Читайте також: Пестициди знищують грунтових хробаків та прісноводну фауну

Незважаючи на істотне скорочення використання добрив, Китай не має наміру здавати позиції з експорту зерна в інші країни. Як він буде цього добиватися, поки не зовсім ясно, але Китай налаштований в цьому плані дуже рішуче.

Натхнення: positime.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button