Земля

Індія планує запустити систему розпізнавання осіб по всій країні. Таку ж, як в Китаї

Уряд Індії планує створити найбільшу в світі систему розпізнавання осіб. Влада пояснює це тим, що в країні занадто мало полісменів, вони не справляються зі забезпеченням безпеки. Противники ідеї вважають, що вводити систему без закону про конфіденційність даних — небезпечно.

В наступному місяці уряд відкриє тендер на створення системи централізованого розпізнавання осіб за допомогою камер спостереження по всій Індії. Він буде пов’язаний з базами даних, що містять записи про все — від паспортів до відбитків пальців, щоб допомогти індійським полісменам встановити особу злочинців і осіб, зниклих безвісти.

Уряд заявляє, що цей крок покликаний допомогти поліціянтам — на 724 громадян країни припадає один працівник, що набагато нижче світових норм. Також, за оцінками TechSci Research, індійський ринок розпізнавання осіб зросте в шість разів — до 4,3 млрд. доларів США, що майже в шість разів більше, ніж китайська.

 

Але проєкт також викликає тривогу правозахисників країни — в Індії немає законів про конфіденційність даних, а уряд, щоб запобігти безладам, блокує інтернет.

Законопроєкт про захист даних, представлений уряду в минулому році, досі не схвалений кабінетом міністрів і не внесений в парламент. В країні вже виникли проблеми з впровадженням однією з найбільших у світі баз біометричних даних, що зв’язує все — починаючи від банківських рахунків і закінчуючи подачею податкових декларацій.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button