Технології

Китай здатен створити надзвуковий безпілотник

Dark Sword, відомий на своїй батьківщині як «Anjian», вперше був показаний в 2006 році у вигляді концептуальної моделі на авіаційній виставці на півдні Китаю. Потім модель виставлялася на Паризькому авіасалоні, після чого зникла з поля зору громадськості. Офіційних відомостей про подальшу долю Dark Sword немає.

26-11-14-foto-cikavosti550x412-1

Деякі експерти вважають, що проект був закритий через недостатнє фінансування або з якихось інших причин. Інші ж упевнені в тому, що дослідження та випробування Dark Sword тривають, але на програму було накладено гриф «цілком таємно».

[ads2] Як повідомив CCTV китайський експерт в галузі авіації Фу Каншао, у разі успіху Dark Sword може стати першим в світі надзвуковим безпілотним літальним апаратом. При цьому він сказав, що не знає, на якій стадії знаходиться ця програма. Експерт зазначив, що ведення таких проектів в умовах повної секретності – звичайна справа для авіаційної промисловості.

Читайте також: Перспективи розвитку безпілотних дронів

За словами Каншао, навіть концептуальна модель літака може розкрити технології, якими володіє країна, а також якість її науково-дослідних розробок. Так, аналіз виставкових моделей може дозволити експертам оцінити ступінь розвитку авіаційної галузі Китаю.

Експерт сказав, що військово-транспортний літак Boeing C-17 Globemaster III ВВС США, який цього року виставлявся на авіашоу Чжухай, продемонстрував, наскільки далеко Китай просунувся в авіаційній справі. Він також нагадав, що для того, щоб стати одним зі світових лідерів в авіаційній промисловості, потрібно розвивати власні технології, а не використовувати чужі.

Натхнення: hi-news.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button