Людина

Фінські вчені назвали ідеальний вік жінок

Група вчених з Академії Або у Фінляндії провела дослідження, спрямоване на визначення найпривабливішого віку представниць прекрасної половини людства для чоловіків. Для участі в експерименті, що проводився за державної підтримки, були запрошені 12500 фінів.

26-11-14-foto-cikavosti550x309-1

У ході дослідження було встановлено, що чоловікам подобаються представниці слабкої статі у віці 20 – 30 років. Цікавий той факт, що хлопці у віці до 20 років вважають більш привабливими жінок, які старші них самих, а чоловікам у віці 30 років і старше подобаються дівчата молодші.

[ads2] На думку вчених, такий вибір обумовлений еволюційними факторами, так як пік дітородного віку слабкої статі припадає саме на третій десяток років. Навіть якщо чоловік не бажає мати з жінкою загальних діток, то на підсвідомому рівні він все одно вибирає ту, яка може народити здорових спадкоємців.

Читайте також: Топ 10 речей, які чоловіки не люблять у жінках

Щодо самих жінок, то вони не так вже рішучі у виборі віку статевого партнера. Вони вважають, що чоловік може бути їх однолітком або трохи старшим. Дослідники також вважають, що такий вибір обумовлений еволюційною моделлю відтворення роду і турботи про своє потомство.

Цікаво, що на практиці у фінських жінок більш виграшне становище порівняно з чоловіками: фінки, будучи в будь-якому віці, можуть вибрати чоловіка, найбільш відповідного для себе, а фінські чоловіки, які прагнуть до романів з молоденькими 20-річними дівчатами, вже дуже обмежені у фактичному виборі.

Натхнення: megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button