Здоров'я

Колір очей особливим чином впливає на здоров’я

Дослідження, проведене вченими з Університету Піттсбурга, показало, що існує зв’язок між кольором очей і здоров’ям. Колір очей впливає на нашу здатність до багатозадачності, переносимість алкоголю і ризик розвитку діабету. Також існує цікавий взаємозв’язок між кольором наших очей і больовим порогом. За результатами дослідження, жінки європеоїдного типу зі світло-блакитними або зеленими очима переносять біль краще, ніж темноокі.

foto_cikavosti_18.07.2014-05

В дослідженні професора анестезіології Інни Белфер взяло участь 58 вагітних жінок. Жінки зі світлими очима були менш дратівливими і відчували менше болю під час пологів. “Ми знаємо, що колір очей пов’язаний з 12 або 13 варіаціями генів. Ці гени відповідають і за інші особливості організму. Один з генів, NCX-4, контролює білок, який пов’язаний з сприйняттям болю”, – говорить Ярі Лухелайнен з Ліверпульського університету ім. Джона Мурса.

Читайте також: Таланти людини можна визначити за кольором очей 

Крім сприйняття болю, були виявлені й інші цікаві закономірності. Психологи Університету штату Джорджія опитали понад 12000 чоловіків і жінок. Вони виявили, що люди зі світлими очима вживали значно більше алкоголю, ніж ті, у кого темні очі. Отже, люди з темними очима менш схильні до ризику алкоголізму. Можливо, вони п’яніють від меншої кількості алкоголю.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button