Головна / Фото / Колманскоп – пустельне місто-привид

Колманскоп – пустельне місто-привид

На початку минулого століття в південній частині Намібії німецькими шахтарями були виявлені алмази. Саме це послужило причиною початку будівництва зразкового німецького містечка Колманскоп в пустелі Наміб. Про Африку тут нагадують лише спека та пісок.

(14 фото)1. У містечку не тільки були будинки, лікарня, школа, театр, електростанція, казино, фабрика морозива, але і рентгенівський пункт і саме тут був пущений перший в Африці трамвай. У місті навіть був цех з виробництва льоду.

2. Через відсутність води і часті піщані бурі, жити в містечку було досить складно. Саме тому, коли після Другої світової війни запаси алмазів вичерпалися, жителі стали масово залишати Колманскоп. До 1954-го року воно повністю перетворилося на місто-привид.


3. Сьогодні мало що нагадує про колишню славу Колманскопа. Адже колись тут стояли шикарні будинки, в яких зараз живе пісок і гуляє вітер.


4. У 1980-му році локальний алмазний трест зайнявся реставрацією будівель, після чого відкрив музей.


5. Щоб потрапити в Колманськ в якості туриста, необхідно придбати спеціальний дозвіл і вирушати на екскурсію з Людеріца, з ранку до обіду.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.


13.

Натхнення: daypic.ru