Гумор

Колонки Amazon посеред ночі будять господарів істеричним сміхом

Колонки компанії Amazon набагато розумніші, ніж HomePod, але при цьому HomePod з Siri не лякає людей. На відміну від голосового асистента Alexa.

Нещодавно власники пристроїв Amazon почали скаржитися на те, що їх колонки ні з того ні з сього посеред ночі починають по-ідіотськи сміятися. Причому відбувається це без будь-якої видимої причини. Щоб змусити колонку сміятися, потрібно персонально про це попросити. Але, на нещастя користувачів, це відбувається навіть у ті моменти, коли в приміщенні нікого немає, або всі мовчать.

Представники Amazon повідомили про те, що компанія в курсі ситуації і вже намагається виправити її. Судячи з усього, в істеричному нічному сміху винна програмна помилка. А виникла вона, судячи з усього, через недавній збій на серверах Amazon.

Як скоро ця проблема буде вирішена, невідомо. А всім, хто вже постраждав, напевно варто вимкнути колонку, поки розробники не «вгамують» їх. А потім чекати, коли в Amazon відбудеться черговий збій, здатний до смерті налякати власника пристрою.

Натхнення: www.macdigger.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть