Фото

Конкурс краси серед мусульманок

Купальники, танці та дефіле – ось що приходить на розум, коли мова заходить про конкурс краси. Ось тільки коли цей конкурс проходить серед мусульманок, то все виглядає зовсім інакше: замість купальників – хіджаби, замість дефіле – релігійність, а замість зоряних членів журі – діти-сироти. При підготовці до фіналу, кожна з учасниць повинна протягом декількох тижнів вставати на світанку, фарбуватися, бездоганно одягатися і не забувати при цьому молитися 5-6 разів на день. Як же бути учасницею конкурсу серед мусульманок, ми сьогодні й розповімо.


1. Щорічно в Індонезії серед мусульманок всього світу проводиться конкурс «Міс мусульманка світу». У цьому престижному конкурсі дівчата оцінюються не тільки за красу, а й за прихильність до релігії, поданням ісламських і загальнолюдських цінностей та внесок в розвиток спільноти. Організатором цього заходу є Всесвітній фонд мусульманок, кошти, що надійшли з цього конкурсу, направляються мусульманкам у всьому світі, які переживають важкі часи. Вперше цей конкурс був проведений у 2011 році.

На фото: фіналістки вечеряють перед початком підготовки до фіналу конкурсу.

2. Конкурс націлений на те, щоб переглянути поняття жіночої краси в світі. Конкурсантки, які беруть участь у «Міс мусульманка світу», повинні володіти особливими параметрами і ростом, знанням Корану та ісламу і розумінням цінностей ісламу.

На фото: Фатма Бен Гуефраке з Туніс отримала титул «Міс мусульманка – 2014».


3. Організатор конкурсу Ека Шанті стверджує, що завдання конкурсу показати дітям, що у них є вибір, адже для того щоб бути красивою, не обов’язково демонструвати свої оголені плечі і руки.

На фото: корона і стрічка чекають свою переможницю.


4. Також важливим завданням організаторів конкурсу є показати, що мусульманським жінкам не чуже поняття краси і що вона просто неможлива без внутрішньої краси і духовної досконалості.

На фото: фіналістка конкурсу під час візиту в Боробудур – храм буддизму махаяни 9-го століття в Індонезії.


5. Конкурсанткам доведеться пройти декілька етапів. Спочатку проходить відбірковий тур, в ході якого претендентки на участь заповнюють онлайн-заявки, есе про хіджаб, пишуть про свої досягнення та громадську активність. Також кожна дівчина повинна продемонструвати відеопрезентацію про себе і свою сім’ю, навички читання Корану, таланти, ораторська майстерність та креативність. У фіналі дівчатам належить представити себе, завдяки чому можна буде оцінити рівень їх духовності, знання ісламу і розуміння його цінностей, зовнішній вигляд, стосунки між конкурсантками.

На фото: фіналістка конкурсу Еліс Шолія розважає суперниць піснею в перерві між заходами.


6. Щоб взяти участь у конкурсі, кожній дівчині доведеться пройти уроки духовного виховання. Для цього вони повинні вставати до світанку, молитися і відточувати свої навички читання Корану. Їх уміння будуть оцінені компетентним журі, членами якого є поважні духовні представники мусульманського світу.

На фото: дівчата в будинку для престарілих, де їх завдання продемонструвати здатність співчувати.


7. Конкурси щороку змінюються, але мета залишається одна – показати красу внутрішнього світу дівчат. До прикладу, в минулому році конкурсантки відвідували виправну установу для неповнолітніх та спілкувалися зі знедоленими людьми у нетрях міста. Кожна з дівчат отримала по тисячі доларів, які вона повинна була витратити на придбання трьох подарунків для літніх жінок, що живуть у нетрях.


8. У фінал виходять 20 дівчат, з яких потім і вибираються переможниці в різних номінаціях, серед яких головна переможниця конкурсу, друге місце, третє місце, кращий читець Корану, найталановитіша мусульманка, надихає, найактивніша і приз глядацьких симпатій. Переможниць у двох номінаціях вибирають діти-сироти. А головна переможниця нагороджується поїздкою в Мекку.

На фото: фіналістки в мечеті перед молитвою.


9. Фатма Бен Гуефраке і інші учасниці конкурсу відпочивають після молитви в мечеті.


10. Тут немає суперниць, бо всі дівчата дружать.


11. Заняття з читання Корану.


12. Нур Хаірунніса з Малайзії їде в ліфті перед початком церемонії.


13. Перед репетицією кожна з дівчат отримує пару туфель.


14. Примірки суконь.


15. Репетиція фіналу, який у минулому році відбувся в Джокьякарті, Індонезія. На фото – конкурсантка Назрін Алі.


16. Кожна пара туфель підписана.


17. Фіналістки моляться перед фіналом.


18. Учасниці в очікуванні своєї черги.


19. «Міс Туніс» Фатм Бен Гуефраке і Примадіна Рахма чекають за лаштунками.


20. Стиліст працює з хіджабом учасниці другого туру, «Міс Нігерії» Білгіс Адебайо.


21. Конкурс закінчено. Перемогла «Міс Туніс» Фатма Бен Гуефраке. Вона була нагороджена золотими годинниками, поїздкою до Південної Кореї, золотими динарами на суму 10 тисяч доларів і найголовнішим призом – паломництвом до Мекки.

Натхнення: daypic.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button