Фото

В Австралії з’явиться будинок-ліс

Проєкт Urban Forest дизайнерського бюро Koichi Takada Architects може позмагатися з найкрасивішими і великими парками! Більш ніж 1000 дерев та 20 000 рослин на зовнішній стороні будівлі роблять цей хмарочос однією з найбільш густо вкритих зеленню будівель у світі.

На 30 поверхах загальною площею 55 000 квадратних метрів будуть розташовані 382 квартири, які будуть обслуговуватися стійкими технологіями, такими як сонячні батареї і генератори зі збору дощової води.

Koichi Takada Architects

Підстава житлового комплексу буде являти собою чотири колони, які схожі на стовбури дерев. Критий простір на першому поверсі буде служити невеликим громадським парком площею 1 642 квадратних метра. На даху будинку буде створено двоповерховий садок для мешканців.

Koichi Takada Architects
«Вертикальна посадка в висотних будівлях стає все більш популярною тенденцією. Зелень приносить біорізноманіття, кисень і користь для психічного здоров’я в міське середовище з високою щільністю населення », – коментує свій проєкт Koichi Takada Architects. «Urban Forest покритий на 300% живою зеленню з 259 місцевих видів рослин і дерев. Це більш ніж в п’ять разів перевищує кількість дерев, знайдених в прилеглому парку Масгрейв [площа парку 63 000 квадратних метрів] “.
Koichi Takada Architects

Автори проєкту також відзначають, що форма будівлі спеціально сконструйована для потрапляння максимальної кількості природного світла і забезпечення перехресної вентиляції, а зелень забезпечує додаткову ізоляцію. Інші стійкі функції включають сонячні батареї, збір дощової води, багато конструкцій виконані з перероблених і екологічно чистих матеріалів.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button