Фото

Вчені: Морські леопарди схильні ділитися їжею один з одним

Англійські вчені дізналися нові подробиці щодо взаємодії морських леопардів один з одним. Виявляється, що ці мешканці морів схильні ділитися з ближнім їжею в тому випадку, якщо їжі вистачає на всіх.

Морських леопардів заведено вважати досить агресивними і конфліктами істотами, які воліють жити окремо. Зазвичай представники цього виду зустрічаються в шлюбний період, а потім розходяться. Така думка вже встигла вкоренитися в науковому світі, адже спостерігати за цими мешканцям морів досить складно, оскільки вони не люблять непроханих гостей і живуть поблизу полюсів.

Нещодавно група вчених з Плімутського університету змогла поспостерігати за спільним полюванням морських леопардів. Фахівці були вкрай здивовані, коли деякі представники виду почали ділитися один з одним їжею. Вони не тільки не проявляли агресію в тому випадку, якщо їх родич починав їсти того ж вбитого королівського пінгвіна, але навіть допомагали йому. У такій ситуації один з них тримав їжу, а інший відривав від неї шматок, після чого ролі мінялися.

Вчені припускають, що така поведінка морським леопардам властиво в тому разі, коли кожному з них точно вистачить їжі, тому вони не бачать причини конфліктувати за неї і ризикувати здоров’ям. Також вони зазначили, що успішна взаємодія може бути між представниками як різних статей, так і однакових.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button