Всесвіт

Конспіролог: Нібіру скоро стане видно, як Місяць

Відомий астроном-любитель Ґілл Бруссард зробив цікаве пророцтво, яке стосується таємничої планети Нібіру. На думку конспіролога дане містичне космічне тіло незабаром стане видимим як Місяць.


Незважаючи на безліч скептичних думок, які заперечують можливість існування Нібіру, Бруссард твердо переконаний, що планета Х незабаром з’явиться в зоні видимості землян. Потрібно просто щоб Нібіру зблизилася з нашою планетою на достатню відстань.

На думку астронома навколо існування планети, яка володіє властивостями невидимості, зараз організовано глобальну змову. Вона потрібна для того, щоб змусити людство повірити в те, що Нібіру є вигадкою. Дослідник упевнений, що коли Нібіру з’явиться безпосередньо в зоні видимості, це небесне тіло можна буде побачити з будь-якої точки Землі. Вчений припустив, що коли планета Х з’явиться в прямій видимості людей, світова еліта відразу перебереться в спеціальні підготовлені підземні бункери.

Між тим для решти населення введуть воєнний стан, встановлять суворий контроль щодо розподілу продовольства, води, а також інших товарів, які є найбільш важливими для виживання людства. Справа в тому, що коли планета Х наблизиться до Землі, її сила гравітаційного тяжіння викличе дуже страшні катаклізми на Блакитній планеті.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button