Земля

Конспірологи очікують загибель Землі після червневого сонячного затемнення

Конспірологи зі всього світу чекають загибель Землі після червневого сонячного затемнення. Астрономічне явище 2019 року співпадає з апокаліпсисом у священних книгах багатьох народів.

Англійська конспіролог Девід Мід порівняв очікуване сонячне затемнення у червні з фактами зі Старого Завіту, знайшовши стародавнє пророцтво про загибель планети. Відомо, що Місяць повністю закриє Сонце влітку, і краще всього явище буде спостерігати з Чилі, Аргентини та країн південно-східного тихоокеанського узбережжя. Багато туристів з нетерпінням очікують передбаченої астрономами дати, щоб поглянути на затемнення з різних мальовничих куточків світу. Однак екстрасенси і конспірологи бачать в сходження Сонця і Місяця загрозу, яку можна порівняти з Планетою X.

Мід вважає, що затемнення може попереджати землян про зіткнення з Нібіру. В 13-й главі стародавнього писання пророка Ісаї незалежний дослідник знайшов згадки загибелі “всіх грішних” та “жорстокому дні лютого гніву”. Підтримують конспіролога і його колеги Хал Ліндсі і Майк Фліп. Дослідники знайшли пророцтва про затемнення 2019 року не тільки в біблійних текстах, але і в книгах інших релігій.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button