Головна / Земля / Конспірологи очікують загибель Землі після червневого сонячного затемнення

Конспірологи очікують загибель Землі після червневого сонячного затемнення

Конспірологи зі всього світу чекають загибель Землі після червневого сонячного затемнення. Астрономічне явище 2019 року співпадає з апокаліпсисом у священних книгах багатьох народів.

Англійська конспіролог Девід Мід порівняв очікуване сонячне затемнення у червні з фактами зі Старого Завіту, знайшовши стародавнє пророцтво про загибель планети. Відомо, що Місяць повністю закриє Сонце влітку, і краще всього явище буде спостерігати з Чилі, Аргентини та країн південно-східного тихоокеанського узбережжя. Багато туристів з нетерпінням очікують передбаченої астрономами дати, щоб поглянути на затемнення з різних мальовничих куточків світу. Однак екстрасенси і конспірологи бачать в сходження Сонця і Місяця загрозу, яку можна порівняти з Планетою X.

Мід вважає, що затемнення може попереджати землян про зіткнення з Нібіру. В 13-й главі стародавнього писання пророка Ісаї незалежний дослідник знайшов згадки загибелі «всіх грішних» та «жорстокому дні лютого гніву». Підтримують конспіролога і його колеги Хал Ліндсі і Майк Фліп. Дослідники знайшли пророцтва про затемнення 2019 року не тільки в біблійних текстах, але і в книгах інших релігій.