Земля

Конспірологи: Планета Нібіру могла розбудити вулкан Попокатепетль

Конспірологи заявили, що Нібіру могла розбудити вулкан Попокатепетль у Мексиці. По руху Планети X ентузіасти підрахували, коли в найближчі місяці відбудуться нові виверження і землетрусу.

Конспірологи вважають, що обертання Нібіру по орбіті може провокувати не тільки Попокатепетль, але і інші вулкани на Землі. Так, на сьогодні евакуація загрожує 275 тисяч жителям Мексики. Вчені реєструють в Попокатепетлі рухи магми і множинні викиди попелу.

Вулканічна активність пов’язана з глобальними процесами в земній мантії. Так званий сейсмічний рій зареєстрували на Гавайських островах у Великого острова. Землетруси виникли у підводній частині ще одного вулкана — Кілауеа.

Ресурс The End Times Forecaster склав таблицю всіх сейсмічних активностей за минуле десятиліття, перерахувавши отримані дані на патерни за 47 днів. Конспірологи вважають даний період циклом обігу найбільш важкого тіла в системі Нібіру навколо темної зірки.

Таким чином, можна дізнатися приблизні дати, коли станеться землетрус у 8 балів або вулканічні виверження. Незалежні дослідники називають цифри: 18 квітня, 4 червня і 21 липня.

Кнопка «Наверх»