Технології

Корейська робот-бариста допомагає зберігати дистанцію між клієнтами

Корейський робот-бариста допомагає зберігати дистанцію між клієнтами. Він може готувати і розносити до 60 різних видів кави.

Новий робот-бариста в південнокорейському кафе Daejeon розносить напої клієнтам і допомагає їм зберігати дистанцію. Такі пристрої можуть попереджати клієнтів про те, щоб вони відійшли одне від одного на безпечну відстань і розносити замовлення замість офіціантів.

«Наша система не потребує втручання з боку людей — вони можуть робити самі. При цьому столи в кав’ярні тепер стоять не так щільно, тому пристроїв дуже просто пересуватися в просторі», — відзначили дослідники.

Робот може приготувати 60 різних видів кави і рознести напої клієнтам, які сидять за столиками. Вони можуть працювати в команді — обмінюватися даними з іншими роботами й оптимально розраховувати маршрут для того, щоб рознести їжу і напої.

 

Замовлення шести напоїв у журналістів видання VentureBeat зайняло всього сім хвилин. Єдиним працівником в кафе при цьому був тільки працівник, який займався прибиранням приміщень і поповненням інгредієнтів. Також він контролює коректність роботи пристроїв.

«Роботи — це весело і ефективно, тому що людям не потрібно забирати замовлення, — зазначили інженери. — Ми трохи турбуємося за ринок праці, але впевнені, що це лише тимчасова міра, яка буде корисна тільки під час пандемії».

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button