Різне

Корпуси для РЕА

При розробці нового пристрою і його дизайну важливим процесом є створення корпусу приладу. Корпуси для електроніки виконують не тільки функції захисту від пошкоджень електро-технічної складової пристрою, але і функції привабливого пакування.

Корпус РЕА – це корпус для радіоелектронної апаратури, з алюмінію або пластику. Застосовуються в промисловій, вимірювальній або ж побутовій електронній техніці.
3D-друк корпуса для РЕА – ідеальний спосіб виробництва продукції в одиничному екземплярі або ж невеликою серією. Перш ніж приступити до друку необхідно створити 3д-модель корпусу для електроніки та відкоригувати її розміри. По закінченню процесу друку необхідно провести пост-обробку готового виробу.

13-01-15-foto-500x308-1

Компанія KLONA надає послуги виробництва корпусу для РЕА. Ми виготовляємо понад 700 різновидів корпусу для електроніки:
1. Прозорі, натуральні або пофарбовані;
2. Алюмінієві, пластикові (ABS-пластик), з полікарбонатів;
3. Для вимірювальних портативних приладів, настільних пристроїв;
4. Для блоків та вбудованих модулів, а також джерел живлення;
5. Промислових приладів автоматики, пульта управління, переносної апаратури;
6. Виготовлення утеплювачів і герметичних кабельних вводів;
7. Для електроніки побутового призначення: відеокамери, магнітофони, телевізори, відеоплеєри і т.д.

Наш корпус максимально просто підстроїти під ваш прилад, завдяки тому, що кожен корпус оснащений особливими стійками, за допомогою яких кріпляться друковані плати; розміткою під можливе висвердлювання отворів; а також спеціальними заглибленнями для мембранних клавіатур.

Виготовити високоякісний корпус РЕА за лояльними цінами і невеликими партіями – можливо, завдяки 3д-друку і швидкому прототипуванню.

Виробництво на основі технологій швидкого прототипування дозволяє провести тестування дизайну і функціональності приладу; провести опитування фокус-груп і усунути наявні в пристрої недоліки; презентувати новий прилад замовнику у вигідному світлі, дати йому можливість розглянути товар з усіх боків і підтримати в руках.

допоможе вам вибрати вигідний спосіб виробництва конкретно під вашу задачу, крім того надасть допомогу у виборі витратних матеріалів залежно від вимог до виробу, складності конструкції і його параметрів. Найчастіше такими матеріалами є PLA- і ABS-пластик.

13-01-15-foto-500x308-2

Фахівці нашої компанії не тільки швидко і якісно виготовлять пластиковий корпус, а й розроблять унікальний і оригінальний дизайн – функціональний і інформативний.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button