Різні цікавинки

Що таке професійна відеозйомка

zjomka_250У наш час будь-яка людина може самостійно вибрати в магазині вподобану камеру і придбати її. Тому зйомка аматорського відео на сьогодні – не проблема. Але в той же час якість зйомки відео при цьому буде значно нижча, навіть при використанні професійного обладнання.

Як же розібратися, чим професійна відеозйомка відрізняється від аматорської? Насправді між цими двома видами зйомки існує ряд відмінностей. Ось основні параметри, за якими розпізнається це відмінність:

– По-перше, при професійному підході оператором здійснюється постійний контроль за процесом зйомки. У разі, коли відеопродукцію створює майстер, він заздалегідь накидає і обговорює з учасниками зйомки сценарій. Крім цього, наперед обговорюються такі деталі, як вибір місця зйомки, особливості світлового і звукового супроводу. Професійна зйомка, як правило, проводиться за допомогою декорації, а вже отримане зображення згодом доопрацьовується з застосуванням спеціальних комп’ютерних програм.

– По-друге, майстер вміє правильно організувати роботу зі світлом. Всім відомо, що відеокамерою закарбовується не світло, а відображення світла. Тому для того, щоб отримати якісне зображення, потрібне світло особливої ??інтенсивності. Але подібне світлове рішення можна отримати, використовуючи в процесі зйомок тільки спеціальну техніку.

– Професійну відоезйомку відрізнить також відповідальний підхід до процесу. Готова продукція виходить в результаті роботи по декількох напрямках, над якими працюють один або кілька фахівців. Можна згадати такі складові роботи, як розробка цікавого сценарію, режисура, майстерна зйомка, комп’ютерне програмування при створенні високоякісного відео. Тому над фільмом або роликом повинні працювати тільки професііонали, талановиті, які володіють секретами майстерності.

– Відеозйомку, яка виконується професіоналами, відрізняє від аматорської також і застосування різної техніки. Навіть відеокамера для професійного процесу зйомки вимагає ручного налаштування. А наприклад, для запису звуку найчастіше потрібна професійна аудіоапаратура. Іноді ситуація вимагає застосування відразу декількох відеокамер, як при http://mozga.ru/, що розташовуються в різних місцях. Тобто працювати повинні відразу кілька професіоналів. А ще професіонали використовують у роботі змінні об’єктиви, адже вони мають значний вплив на якість зображення.

– Окремо слід розглянути особливості комп’ютерної обробки отриманого аудіо-та відеоматеріалу. За допомогою сучасного програмного забезпечення можна оперативно покращувати як якість зображення, так і звуку, і це, безперечно, дуже затребуване при створенні відеопродукції.

На сьогодні дуже популярна відеозйомка не тільки свят, пам’ятних дат урочистих заходів, але і всіляких презентаційних, навчальних, корпоративних, рекламних фільмів та відеороликів. Але для їх створення необхідна тільки робота професіонала.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button