Різне

5 найбільших виробників вогнетривких матеріалів в Україні

vohnetryvy_300Відповідно до даних Укрстату на території України активно функціонує 18 великих компаній, які займаються виробництвом вогнетривів. З них лідируючі позиції на початок 2014 року по праву належить компаніям, які вже встигли зарекомендувати себе серед споживачів якістю продукції, втіленням інноваційних технологій, конкурентними цінами, широким асортиментом виробів.

За рівнем освоєння нових видів продукції, її асортименту, рівному якому немає не тільки в країні, а й у світі, механізації та автоматизації виробничого процесу, кращим вважається ПАТ «Запоріжвогнетрив» із Запоріжжя. Крім виготовлення власної продукції, що користується належною повагою і незмінно високим попитом, компанія також є постачальником сировини для виготовлення вогнетривів іншим підприємствам, працюючих в цьому промисловому сегменті. Шамот, заповнювачі, вогнетривкі маси і суміші, высокотемпературная изоляция, формувальний пісок відрізняються якістю і прийнятною ціною.

Не дивно, що і ПрАТ « Білокаменські вогнетриви», завод більш ніж зі столітнім досвідом роботи в сфері виробництва вогнетривів, також увійшов до числа лідерів. Тільки на цьому підприємстві в Україні можна придбати корундові вогнетривкі вироби з поліпшеними технічними характеристиками. Крім того, на виробництві впроваджуються сучасні технології, що дозволяють домогтися підвищеній зносостійкості виробів, їх повної екологічної безпеки.

Серед підприємств, що за підсумками попереднього року та першого кварталу 2014 відрізняються динамікою виробництва і по праву входить до п’ятірки лідерів виробників вогнетривких матеріалів, знаходиться ПАТ «Красногорівський вогнетривкий завод» з Донецької області. Металургія та машинобудування, теплоенергетика та підприємства коксохімії, будівництво та переробна промисловість не обходяться у своїй діяльності без використання продукції цієї компанії. Сучасне обладнання, якісна сировини, прекрасно підібрані професійні робітники об’єднання, багатий досвід у виробництві відмінних вогнетривів – запорука того, що фірма постійно розширює своє виробництво і збільшує асортимент продукції.

Кращим підприємством, одним з визнаних лідерів також є ПАТ “Кондратівський вогнетривкий завод”. Постійне створення нових робочих місць в компанії – результат нарощування обсягів виробництва відмінних вогнетривів, які експортуються в країни ближнього і далекого зарубіжжя. Шиберні плити, багато інших вогнетривких виробів – продукція заводу, що користується особливим попитом у виробничому процесі гірничо -збагачувальних комбінатів.

Ну і звичайно ж, у п’ятірці лідерів заслужено знаходиться Дніпропетровське підприємство з виробництва сучасних вогнетривів і вогнетривких бетонів – «Актем». Продукція, яка незмінно відповідає всім вимогам замовника, ніколи не обманює його надії – це жаростійкий бетон, корундовая обмазка, вогнетривкі матеріали, вогнетривка суміш і багато іншого, що пропонує компанія своїм клієнтам. Впроваджені нові процеси і технології, стабільно висока якість матеріалів – ось головні шляхи досягнення успішного розвитку і розширення виробництва цим підприємством. Тут можна купити відмінні цеглини простої форми, плити, великі і дрібні вироби досить складної форми або замовити їх виготовлення за власними кресленнями.

Навіть сьогодні, коли виробничий ринок країни не відрізняється стабільністю, попит на продукцію виробників вогнетривких матеріалів незмінно високий. Це говорить про те, що така галузь промисловості здатна розвивати виробництво навіть в умовах кризи і нестабільності, що само собою є хорошим знаком як для підприємств зокрема, так і для галузі в цілому.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button