Всесвіт

Космічні супутники зафіксували появу гігантської планети біля Землі (відео+фото)

Сталося давно очікувана подія – до Землі наблизилася легендарна планета Х або, як її називали стародавні шумери – Нібіру. У всіх країнах світу оголошено вихідний день, а громадянам рекомендовано купувати шампанське і квіти для зустрічі дорогих інопланетних гостей – аннунаків:)


Колись так і буде, а поки якщо говорити серйозно, то супутники спостереження за навколосонячним простором передають сьогодні на Землю дуже дивні фотографії.На знімках зі супутника ми бачимо планету Земля, вона розташована праворуч, нижче можна побачити Меркурій. Сонце з цього ракурсу, знаходиться зліва за межами кадру і ми бачимо лише сяйво його променів. Залишається питання, що ми бачимо посередині у вигляді величезного, круглого об’єкта, дуже схожого на гігантську планету?


По виду, якщо взяти до уваги сяйво на верхній і нижній частині “Нібіру”, вона більше схожа на Сонце, а Сонце так само розташоване зліва, і це видно по вихідному від нього світла.Ви вже купили шампанське і квіти? Не поспішайте, найбільш вірогідне пояснення полягає в тому, що супутники піддалися впливу якихось невідомих космічних сил, може викид на Сонці, зумовлене попаданням в нього комети, який і викликав збій в апаратурі супутників і сталося накладення двох різних знімків з двох різних супутників і вийшло те, що ми бачимо.


STEREO (Solar TErrestrial RElations Observatory) — місія НАСА з вивчення сонячної активності. Два однакових космічних апарата були запущені 26 жовтня 2006 року на орбіти, близькі до орбіти руху Землі навколо Сонця. В ході проекту один з них поступово відстає від Землі (Behind), а інший, навпаки, обганяє її (Ahead).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button