Фото

Космічний готель Aurora Station обіцяють відкрити у 2021 році

Хочете побачити 16 разів сонячних сходів і заходів за день? Відчути своїм тілом ефекти мікрогравітації і насолодитися фантастичними краєвидами нашої планети з боку? Цілком імовірно, що вже в 2021 році у вас з’явиться така можливість. Правда, при наявності 9,5 мільйонів доларів. Саме в таку суму американська компанія Orion Span оцінює можливість провести 12 діб на борту Aurora Station — першого космічного готелю класу люкс, який планується відкрити через 2 роки.

Космічний готель Aurora Station буде являти собою модульну станцію, де зможуть розміститися 6 чоловік – 4 туристи і 2 члени екіпажу. Передбачається, що вона буде перебувати на низькій навколоземній орбіті на висоті 320 км.

Космический отель Aurora Station обещают открыть в 2021 году

«Наша мета полягає в тому, щоб зробити космос доступним для всіх. Після виведення на орбіту Aurora Station її експлуатація почнеться разу ж, надаючи можливість побачити космос власними очима за куди меншу ніж коли-небудь вартість», — говорить головний керуючий Aurora Station і засновник компанії Orion Span Френк Бангер.

Космический отель Aurora Station обещают открыть в 2021 году

Звичайно ж ціна майже в 10 мільйонів доларів за відпочинок на орбіті Землі виходить далеко за рамки бюджету будь-якого іншого двотижневого відпочинку на Землі, але в Orion Span впевнені, що готель буде мати попит, оскільки зможе запропонувати повноцінний досвід перебування в космосі за куди меншу суму, яку просять, наприклад, за перебування на МКС. У 2001-2009 роках вартість приватної поїздки кожному космічному туристові обійшлася в $20-40 млн, зазначається на сайті Orion Span.

Космический отель Aurora Station обещают открыть в 2021 году

Розміри Aurora Station — 13,3 на 4,3 метра, що аналогічно невеликому приватному літаку. Перед польотом на станцію космічні туристи повинні будуть пройти тримісячний курс підготовки і отримати «Сертифікат астронавта Orion Span». Вся підготовка буде вестися ветеранами космічної справи, що володіють колосальним досвідом роботи на орбіті Землі.

Космический отель Aurora Station обещают открыть в 2021 году

Космический отель Aurora Station обещают открыть в 2021 году

Гості готелю зможуть милуватися сходом Сонця, підтримувати постійний відеозв’язок з родичами на Землі (обіцяють доступ до високошвидкісного Wi-Fi), відпочивати в спеціально сконструйованих боксах для сну і харчуватися космічними раціонами вищої якості. Крім того, на борту Aurora Station планується проведення дослідницьких експериментів. Наприклад, там будуть вирощувати рослини, які гості готелю зможуть забрати з собою по поверненні на Землю в якості сувеніра. Після кожного рейсу «Аврори» все внутрішнє оздоблення готелю буде змінюватися на нове.

Згідно з останніми даними, зараз Orion Span зайнята пошуком інвесторів, готових придбати у власність частину Aurora Station.

Кнопка «Наверх»