Фото

Найдивніші рекордні людські тіла 2015 року

Людське тіло є надзивчайною річчю і, незважаючи на те, що більшість внутрішніх органів, по суті, працюють однаково, можна з упевненістю сказати, що в світі не існує двох абсолютно ідентичних людських тел. Навіть у однояйцевих близнюків є відмінності, незважаючи на те, що вони повинні бути абсолютно однаковими. Те як росте тіло і те, що росте в ньому і з нього може бути досить шокуючим. Наука і біологія володіють вражаючим способом підтримки унікальності кожного організму. Тим не менш, деякі люди є трохи більш унікальними, ніж всі інші, в той час як інші спеціально доводять свої тіла до такого стану, що їх можна показувати на виставці у музеї.

Існують люди, які настільки серйозно ставляться до своїх тіл, що вони намагаються побити або поставити рекорди, в той час як іншим це дається без будь-яких зусиль. Від найбільших грудей у світі до найдовших нігтів, частини тіл цих людей ніби володіють власним життям і зачаровують нас своїм виглядом. У деяких людей є додаткові пальці, в той час як в інших відсутні такі життєво важливі органи, які змушують їх тіла виглядати незвично. Нижче представлені десять людей, дивлячись на неймовірні фотографії яких мимоволі відчуваєш шок і здивування.
[ads2]

10. Найдовші нігті в світі у чоловіка

Нігті Мелвіна Бута (Melvin Boothe) були виміряні у 2009 році в місті Понтіак (Pontiac), штат Мічиган. Їх загальна довжина склала 19,4 метра. Вони заверталися і звивалися, що робило їх схожими на щось з фільмів про зомбі, ніж на частину тіла людини. У той час як ці незвичайні нігті вимірювалися і побили рекорд, Бут служив в армії США, а також працював в лікарні міста Понтіак (Pontiac General Hospital) в Мічигані. Йому було 60 років, коли його нігті побили всі рекорди книги Гіннесса, на жаль, він помер рік тому.

9. Найдовші нігті в світі у жінки

У 2008 році на телешоу в Мадриді, Іспанія були виміряні нігті Лі Редмонд (Lee Redmond). Їх довжина складала 18,74 метра. Нігті були дуже доглянутими, нафарбованими і завивались на зразок стрічок. Редмонд почала відрощувати свої рекордні нігті в 1979 році, тому у неї пішло майже двадцять років, щоб довести свої нігті до тієї довжини, яку вона хотіла. На жаль, всього лише через рік після того, як її нігті побили рекорд, Редмонд втратила їх в автокатастрофі. Невідомо чи стала вона відрощувати їх знову чи ні.

8. Найдовша жіноча борода у світі

Досить незвично бачити рослинність на жіночому обличчі, не кажучи вже про те, щоб ця рослинність доросла до стану бороди. Саме до такого стану доросло волосся на обличчі Вів’єн Уілер (Vivian Wheeler). І це не маленька борідка з пухнастим волоссям, це довга і густа борода. Довжина сріблястої бороди Уілер становить 28 сантиметрів і завдяки їй вона виглядає як справжній Санта-Клаус. Уілер не планувала відрощувати собі бороду, це сталося через те, що вона страждає від медичного стану, відомого як гіпертрихоз. Зрештою, вона втомилася голитися і перестала це робити в 1993 році, дозволивши своєму тілу відростити бороду, яку воно хотіло.

7. Найдовші волосся у вухах у світі

Вуха не є типовим місцем зростання волосся. Звичайно, з віком там може з’явитися кілька волосин, але більшість людей зістригають, збривають або висмикують їх. Тим не менш, Ентоні Віктор (Anthony Victor) з Індії вирішив цього не робити і поставив рекорд як володар найдовшого волосся у вухах у світі. На момент вимірювання 16 серпня 2007 року довжина волосся з обох вух досягла вражаючих 18 сантиметрів. Волосся Віктора росли з центру його зовнішнього вуха і скидалися на борідку, коли досягли своєї максимальної довжини.

6. Найтонша талія у світі

Всі жінки прагнуть до того, щоб знайти тонку талію, завдяки якій фігура набуває форму пісочного годинника як у Барбі. Крім того, така фігура дозволяє насолоджуватися величезним вибором красивого одягу. Кеті Джунг зуміла досягти цієї мети, здобувши найтоншу талію в світі, обхват якої складає всього лише 53,34 сантиметра без корсета і 38 сантиметрів в корсеті вікторіанського стилю. До речі, саме постійне носіння корсета дозволило талії Джунг стати настільки тонкою. Її можна назвати Барбі в реальному житті з її спокусливими вигинами і повною груддю, які забезпечують справді красиву фігуру.

5. Найдовші шиї у світі

Людська шия, як правило, не сильно варіює за розміром, проте це може змінитися, якщо ви змусите її зрости більш довгою, ніж задумано природою. Ще до того, як вони досягають підліткового віку, дівчаток з племені Падаунг, що проживає в Бірмі і Таїланді, змушують носити золоті, декоративні обручі навколо шиї, щоб довести їх до незвичайної довжини. Коли ці жінки досягають повноліття, їх шиї можуть важити до 5 кілограмів. Тим не менш, носіння обручів дається не без шкоди для здоров’я, так як жінки знають, що якщо вони знімуть кільця, вони можуть померти через перелому шиї.

4. Найбільш еластична шкіра у світі

Розтяжки, які з’являються внаслідок вагітності або ж швидкого зростання, дозволяють вашій шкірі розтягуватися трохи більше, однак якщо ви страждаєте від медичного стану, відомого як синдром Елерса – Данлоса, ви зможете розтягувати свою шкіру набагато більше, ніж інші люди. Геррі Тернер (Garry Turner) пішов далі. Він страждає від цього стану, але може розтягувати свою шкіру сильніше, ніж інші люди з тим же діагнозом. Коли він тягне свою шкіру, вона може розтягнутися майже на 16 сантиметрів. Синдром Елерса – Данлоса впливає на сполучні тканини в шкірі, дозволяючи їй розтягуватися до незвичайної довжини.

3. Найбільш об’ємна у світі зачіска афро у жінки

Деякі жінки не хочуть прощатися з 1970-ми роками, підтримуючи свої тепер вже незвичайні афро зачіски і привертаючи до себе загальну увагу. Аевін Джуд Дугас (Aevin Jude Dugas) поставила світовий рекорд як володарка найбільш об’ємної зачіски афро в світі в 2010 році, коли її зачіску виміряли в Новому Орлеані. Зачіска афро, яка чудово обрамляє обличчя Дугас, на 100 відсотків натуральна. Вона любить атмосферу 70-их років і у неї є дзеркальна куля. Вона також носить великі сережки-кільця. Висота її зачіски становить 18,5 сантиметрів, ширина 19,55 сантиметрів, а окружність 132 сантиметри станом на 2010 рік.

2. Найбільші природні груди в світі

Є жінки, які йдуть на неймовірні вчинки, щоб отримати велику груди, включаючи численні небезпечні для життя операції. А є й такі жінки, які народжуються з непомірно великими грудьми. У січні 1999 Енні Хокінс (Annie Hawkins) (також багатьом відома як Норма Стітц (Norma Stitz)) поставила світовий рекорд як володарка найбільших натуральних грудей у світі. Обхват під грудьми склав 101 сантиметр, а обхват грудей 177 сантиметрів. Груди Хокінс почала зростати, коли їй виповнилося 9 років і продовжували рости, зупинившись на розмірі бюстгальтера 52 I.

1. Найдовша борода у світі

Він вже відійшов у світ інший, однак «Король Вусів» Ганс Ланґсет (Hans Langseth), норвезький іммігрант в США, зумів довести свою бороду до довжини в 5,66 метра. Його борода спускалася нижче його ніг і оберталася навколо його плечей, якщо він віддавав перевагу її так носити. Він помер в 1927 році, проте його сім’я зберегла частину його, відрізавши 30 сантиметрів його бороди і пожертвувавши її Смітсоновському інституту (Smithsonian Institute), щоб на неї міг подивитися весь світ. На сьогоднішній день нікому не вдалося побити вражаючий рекорд Ланґсета.

Натхнення: www.fresher.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button