Наука

Похований в Іраку стародавній шумерський цар Гільгамеш міг бути інопланетянином

Відомий у давні часи шумерський цар Гільгамеш, чиї останки поховані на території Іраку, міг бути інопланетянином. Тіло правителя міста Урук археологи виявили під час розкопок під старим руслом річки Євфрат.

Про Гільгамеша відомо небагато, однак про стародавнього царя складалося безліч міфів. Зокрема, шумерського правителя наділяли надзвичайними здібностями, приписуючи їм те, що не під силу людині. За життя царя вважали божеством, однак сучасні конспірологи припускають, що він міг бути представником позаземних цивілізацій. На це вказують деякі історичні згадки, створені приблизно 2,5 тисячі років до н. е, лідера Урука згадують навіть у Біблії. Дивує істориків і місце, де був похований Гільгамеш.

Зокрема, на сьогодні гробниця шумерського правителя опинилася на суші, а у часи, коли його ховали, на цьому місці протікала річка. Технології тих часів не дозволяли тимчасово змінювати течії Євфрату для обряду поховання, а стародавні джерела вказують, що води водойми розійшлися в сторони, оголивши дно.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button