Технології

Космічний корабель на атомному термоядерному синтезі досягне Сатурна за два роки

Космічний корабель, який працює на атомному термоядерному синтезі, доставить зонд до Сатурна протягом двох років. Інноваційний апарат, розроблений вченими Лабораторії фізики плазми в Принстоні, планується запустити в космос в 2028 році.

Вчені мають намір скоротити час польоту до далеких планет вдвічі завдяки новому космічному кораблю. Двигун апарату працює на особливій суміші гелію-3 і дейтерію, що дозволяє генерувати велику кількість енергії при мінімальному випромінюванні. Технологія використовує значні обсяги тепла, генерованого двигуном «циклу Брайтона», що необхідно для подальшого перетворення побічного продукту безпосередньо в електрику. Передбачається, що швидкість стане не єдиною перевагою корабля, який зможе економити енергію для польотів на великі відстані.

Вчені постали перед труднощами в процесі випробування апарату, оскільки нова система пускає в дію магнітне утримання, це потрібно для підтримки стабільності плазми з низькою щільністю. Це допомагає на протязі більш тривалого часу залишати матеріал гарячим. Ядерний синтез може використовуватися у створенні нових проектів, наприклад, космічної станції, що обертається навколо Місяця.

Кнопка «Наверх»